Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha véletlenül terhes lennék,...

Ha véletlenül terhes lennék, muszáj lekötnöm magam a barátom mellett?

Figyelt kérdés
Szeretem őt,és ha véletlenül teherbe esnék,a gyereket tuti nem vetetném el,viszont nem akarok életem végéig vele élni. Már régóta járunk,de még nem élünk együtt... valahogy nem merem lekötni magam mellette. Szeretnék még más férfit is megismerni. Viszont ha terhes lennék,akkor a gyerek miatt is ésszerűbb lenne összekötni az életünket,nem? Ráadásul elég idióta szülei vannak,nem szeretnék bekerülni a családba...ez a kérdés csak elméletben foglalkoztat engem,de nem hagy nyugodni...Mielőtt bárki félreértene,nagyon jól megvagyunk együtt és szeretem őt!Ti mit tennétek?
2008. dec. 15. 18:02
 1/9 Srapnel ***** válasza:
100%
Semmiképp se vállalj közös gyereket vele, amíg nem tisztázódik, hogy mit szeretnél kezdeni a jövőddel!
2008. dec. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Hát ha ennyire nem akarod lekötni magad mellette, akkor talán védekezz, hogy ne ess teherbe. Nincs annál kiábrándítóbb, mint amikor egy kisgyermekes anyuka nem bír a vérével és ahelyett, hogy a gyerekével törőne, inkább pasizik. Előbb éld ki magad, aztán ha már úgy érzed, lenyugodtál, és nem akarsz már más pasikkal is megismerkedni, és ha találsz olyat, aki mellett az egész életedet is le tudnád élni, akkor akarj teherbe esni. Addig meg tegyél ellene.
2008. dec. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

kérdező azt írta, hogy véletlenül.

Szerintem , ha teljesen tisztában vagy vele, hogy nem vele akarod leélni az életed, akkor nagyon figyelj oda a védekezésre.Nincs törvény arra, hogy feltétlenül az apjával kellene maradnod, de az lenne a helyes út.Egy gyereknek nagy szüksége van egy apára, közhelyesen hangzik, de teljesen igaz.Én csak azt tanácsolom, hogy ebben az esetben, a lehető legjobban vigyázzatok.

2008. dec. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Ne êss véletlenülteherbe:)

Ha meg az vagy,akkor onnét a döntés a te kezedben.

De hidd el,attol a legjobb a babàt vàllalni,akiben bizol,szeretsz,és nem kihagyhato:örökre képes vagy mellette maradni.

Az hogy babàra vàgyol,az egy természetes dolog.

Az hogy még nem élted ki magad,az is.

De a kettö egybe nem müködik!

Egyébként azok az anyàk,akik sajnos kényszrböl maradtak egyedül a babàval eleve nehezebben talàlnak maguknak pàrt.

Szovval nem hiszem hogy egy màsik férfi könnyen megszokja a babàdat is,legalàbbis idöbe fog telni,de ha tényleg nem élted még ki magad,akkor inkàbb ne tervezgess babàt.

Nem csak a psik miatt,de ha baba van,ott màr alig lesz idöd magadra,legalàbbis disco,bàr stb màr kilöve.

Ha sétàlsz a babàval az uton,mindenki azt hiszi,foglalt vagy,Internetes kapcsolatok nem mindig alakulnak jol.Szoval,ha most még van lehetöséged,ne vàllalj babàt!

2008. dec. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felesleges vesztegeted az idodet a baratodra. Szereted, de megsem akarsz eleted vegeig vele elni...stb.

Miert vagy vele meg mindig? Teljesen erthetetlen amit irtal, es amit kerdezel. Inkabb keress uj baratot, es elvezd vele az eletet. Es ismerj meg tobbet, hogy tudj kulonbseget tenni. Eleg furcsa egy szeretet es szerelem ez a reszedrol. Minel tovabb vele maradsz, annal nehezebb lesz valtani.

Inkabb keresd meg azt a ffi-t, akinek tudnal gyereket szulni, ne legyel mar sajat magad ellensege!

2008. dec. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
igen azt írta, hogy véletlenül, én meg erre írtam, hogy akkor védekezzen, hogy még véletlenül se essen teherbe! Érthető így már???
2008. dec. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél meg mindent, hogy ne ess teherbe! Tény, hogy hivatalosan nem vagy köteles összekötni vele az életed, de mivel a gyereknek apja lenne, és joga van a gyerekkel rendszeres kapcsolatban állni, valamilyen szinten egész életetekre összekötne titeket a közös gyerek. A családdal szintúgy, hiszen nekik meg az unokájuk.
2008. dec. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
18:16-osnak teljesen igaza van. Miért vagy vele, ha hosszú távon nem tervezel vele semmit? Nem kéne átverned őt a pillanatnyi örömökért. Keress olyan pasit, akivel el tudod képzelni a jövődet! Ja, és ha szakítasz vele, nem eshetsz teherbe tőle, ez az előnye is megvan :-)
2008. dec. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy a szülei hülyék, ő még nem biztos, hogy az. Ha így állsz hozzá, miért vagy vele? Nem tudom, milyenek lehetnek a szülei, de ha problémásak, nem gondolod, hogy neki önmagában is elég nagy teher az egész, és talán veled úgy érzi, végre ő is kiszakadhat?

Nézd, ha szeretnél még más férfit is megismerni, akkor őt most azonnal hagyd ott, mert nem csak kettőtöknek keserítenéd meg az életét, de a gyerkőcnek is, ha esetleg összejönne egy baba. Éld szépen az életed, ha szeretnéd, de egy következő generációét nincs jogod megkeseríteni.

Nagynéném pechjére bevállalt egy babát, éppenhogy kigyógyulva egy betegségből, szereti is, nem arról van szó, csak éppen apuka majdnem olyan, mint egy hajléktalan, anyuci még élne, néha zavarja, hogy ott van a gyerek, és nem tudja "lerázni", a gyerkőc meg szegény nem tudom, milyen lesz, de már most látszik rajta, hogy nincs ott a szülő, csak a szülő ajándékai (méregdrága játékok), és alapjáraton fegyelmezetlen, rendetlen, hisztis. Ilyenekből lesznek aztán a pedagógusok rémálmai, és később a szülő a pedagógustól várja el azt, amit a szülő nem tett meg, csak akkor már a pedagógus tehetetlen, de mindenki őt fogja szidni.

Baromira gondold meg, mit szeretnél. Egy gyereket könnyű "megcsinálni", csak éppen az nem egy játékbaba, vagy tamagocsi, amit egy gombnyomás aktivál, oszt' jóvan'.

2008. dec. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!