Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogyha valamit...

Miért van az hogyha valamit véletlenül csinálok akkor a szülők egyből nekem esnek? De ha öcsém csinál valamit annak ez a válasz "Jajj máskor vigyázz bla-bla"

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de nálunk is így van, csakhogy én vagyok a fiatalabb, szóval végképp nem értem :(
2011. szept. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
mert te biztosan nagyobb vagy :) hány év van köztetek ?
2011. szept. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
amúgy nálunk is így van. ha én valamit rosszul csinálok akkor én vagyok a sz*r stb.. de a tesóm ő meg jajj vigyázz meg ordít anyám. 21 év van köztünk! második voltam.
2011. szept. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idősek vagytok? Lehet hogy tőled jobban elvárják hogy figyelj.


A másik az, hogy milyen gyakran történik ez veletek? Nálunk a hiszti miatt volt vita. 10 hisztiből 9 a nagyobbé valami piszlicsáré hülyeség miatt (pl. ki lépett be elsőként az ajtón), 1 alkalom a kicsié, és akkor is jó oka van, pl. nagyot koppant a feje. Így az ő bőgésére tudok úgy reagálni, hogy oké, semmi baj, megvigasztalom. Ellenben ha a nagyobb hozza megint a sértett primadonnát, akkor azonnal a plafonon vagyok, hogy nincs egy nyugodt nap, hogy ne nyafogna valamiért. Ő is panaszolta, hogy bezzeg a kicsi ha sír, akkor őt megvigasztalom, rá pedig rászólok. Megbeszéltük, most figyelek jobban erre, de azért az ő hisztije jobban idegesít mint a másiké.

2011. szept. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hát ha 21 év a korkülönbség, akkor nem csoda!
2011. szept. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
de akkor is. ő már felnőtt. most velem kellene foglalkoznia normálisan :D mind1.. xdd
2011. szept. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet benned van a hiba. Nem vagy kicsit negatív személyiség? Lehet, hogy nem szívesen hallgatják a panaszkodásodat. Ezt elképzelhetőnek tartom, de azt nem, hogy nem szeretnek...
2011. szept. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert az öcséd anyuci és apuci pici kedvence...
2011. szept. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van, pedig az öcsém már nem kicsi (15 éves), szal megértelek, de én sem értem, hogy miért... Ha az öcs csettint egyet, megkapja, amit kér, de én fél évig könyörgök, hogy megkapjak pl. egy ruhát, vagy bmit....
2011. szept. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! :D
2011. okt. 1. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!