Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegyek tönkre egy családot,...

Tegyek tönkre egy családot, vagy hallgassak?

Figyelt kérdés

Egy férfi közelebb került hozzám egy buliban, eleinte csak beszélgettünk, utána elhívott táncolni. Ha iszom, akkor akár hajnalig is tudnék táncolni, szórakozni, így mentem rögtön, de ne ilyen egymáshoz bújós táncra gondoljatok.

Majd másnap is keresett, hogy szívesen találkozna velem kettesben, hangos zene és társaság nélkül. Viszont családja van...


Jól éreztem magam vele, nagyon. Külsőre is 10/10. De nálam ez akkor is kizáró dolog, nem igazán működik nálam az az elv, hogy az ő dolga hűségesnek lenni, nem az enyém.

Kérdésem, hogy szerintetek beszélnem kéne a feleséggel?

Három gyerekük van, még kisebbek.


2022. febr. 20. 18:30
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
97%
Nem beszélnék se a pasival, se a feleséggel.
2022. febr. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
93%

Nem te teszed tönkre a családot, hanem ő.

Másrészt biztos nem te vagy az első és utolsó, akivel ezt csinálja.

2022. febr. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
26%

"A feleség biztosan tud ezekről"


Nem foglalkozik vele, mert el van foglalva a szeretőjével.

2022. febr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
81%
Amúgy is mindig a rossz hír hozójára haragszanak. Nem kell az neked. Az asszony is tudja, csak becsukja a szemét, de úgy nehéz, ha valaki az arcába tolja. Rád lesz dühös. Ne szólj a kapcsolatukba.
2022. febr. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim válasza:
3%

Kérdező!


Remélem a pasi széttép!

2022. febr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
87%

"Jól éreztem magam vele, nagyon. Külsőre is 10/10. De nálam ez akkor is kizáró dolog, nem igazán működik nálam az az elv, hogy az ő dolga hűségesnek lenni, nem az enyém."


A hűségnek itt már gyenge jele sem látszódik a férfi részéről, ha nem tűnt volna fel. Egy már most elcseszett kapcsolaton mit tudsz elrontani? Valószínűleg nem lesznek együtt örökké a feleségével.


De ettől függetlenül nem kezdenék ki vele.

2022. febr. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:

25-ös, miért kéne engem bárkinek is tépnie?

De tudod, a karma megtalál. :)


Nem kéne amúgy a pasi már, 21 évesen senki pótanyukája nem szeretnék lenni. 3 gyereké meg főleg nem. Csak még mindig írogat, meg találkozni, wellnessezni hív, közben meg nekem már régen más van... Szóval kínos kicsit a pasi, bármennyire is jól néz ki.

2022. febr. 20. 21:52
 28/37 anonim ***** válasza:
49%
Ugyan kérdező, nem te tehetsz arról, hogy hímribi a pasi.
2022. febr. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
59%
Nem értem, miért nem tiltottad le abban a pillanatban, amikor kiderült hogy családos ember.
2022. febr. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim válasza:
0%
Amúgy mi bajod lenne, ha lenne egy nős szeretőd?
2022. febr. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!