Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegyek tönkre egy családot,...

Tegyek tönkre egy családot, vagy hallgassak?

Figyelt kérdés

Egy férfi közelebb került hozzám egy buliban, eleinte csak beszélgettünk, utána elhívott táncolni. Ha iszom, akkor akár hajnalig is tudnék táncolni, szórakozni, így mentem rögtön, de ne ilyen egymáshoz bújós táncra gondoljatok.

Majd másnap is keresett, hogy szívesen találkozna velem kettesben, hangos zene és társaság nélkül. Viszont családja van...


Jól éreztem magam vele, nagyon. Külsőre is 10/10. De nálam ez akkor is kizáró dolog, nem igazán működik nálam az az elv, hogy az ő dolga hűségesnek lenni, nem az enyém.

Kérdésem, hogy szerintetek beszélnem kéne a feleséggel?

Három gyerekük van, még kisebbek.


2022. febr. 20. 18:30
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
69%

Mi nem tetszik a 10-es hozzászólásban? Nem elég realisztikus? Nincs benne elég ridegség?

3 gyerekes szülőpár egyik tagja szexpartnert és/vagy lelki társat szeretne azt bizony a szülőpár másik tagja és az utódok fizetik meg. Jelen esetben a nőre költött pénz szó szerint a gyerekek szájából kivett falat, egyel kevesebb tanfolyam, zeneóra, egyel vékonyabb télikabát... a vele töltött idő a gyerekektől elvett idő, de a feleségnek lehetne hetente 2X3 órát ajándékozni, amikor apuci tanul/játszik/főz nekik anya meg elmegy masszázsra pl.

3 gyerek basszus és az apjuk b@szni menne, ehhez mekkora vastag bőr kell, fel nem fogom.

2022. febr. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
84%
Ez miért kérdés ? Ha tönkre akarod tenni a családot, akkor szólj, ha nem akarod tönkretenni, akkor hallgass.
2022. febr. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
77%

"ki az a hülye aki elhiszi hogy csak úgy elmegy bulizni a férje? Holott otthon van 3 gyerek"

amugy ez tok jogos. az is lehet hogy nyitott kapcsolatban elnek

2022. febr. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
69%
Ne tedd, 3 kisgyerek életét ne tedd tönkre. Ne okozz nekik traumákat, frusztrációt stb. Engedd el, nem történt semmi. Esetleg kérdd meg a férfit hogy álljon le. Kissé "fenyítsd" meg, de ne tedd tönkre.
2022. febr. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
91%

Az alap felállás nőként, hogy nyilván mindenki tudni szeretné, ha a férje ilyesmit művel és mint nő a nőnek mert mi nők tartsunk össze, köpjük be a parasztot.

DE!

Amilyen elmebeteg, megrögzött féltékeny nők vannak akik úgy ragaszkodnak a férjükhöz mintha azok nem tudom miből lennének, sanszos, hogy a férjen átnéz, mert nem a férj a hibás, hanem a gaz csábító nő, és még a végén a jóakaró alá lesz gyújtva a ház féltékenységből, akkor is ha nem történt semmi, nem pedig a férj kitessékelve.


Amondó vagyok, hogy ameddig nem tudjuk ki áll a másik oldalon addig mindig hallgassunk.

2022. febr. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
21%

Mi a célod?Kell a pali?:D

Ezek után hogy rád nyomult és házas 3 gyerkőccel?

Veled szerinted nem tenné meg egy idő után amit jelenleg a feleségével?:D

Vagy csak tudatni szeretnéd a nővel hogy a kedves férje mibe van?Lehet tudja a nő csak nem tud mit csinálni mondjuk ha közös hitelek vannak és lehet nem is érdekli különösebben vagy pedig egy féltékeny anyatigris😀

Írd meg neki faceen ha fenn van egy gyorsan szerkesztett fiókról bár nem tudom mi értelme van?

2022. febr. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
19%
Hát aki lemegy egy ilyen férfiért kutyába mert csupasz seggel szült a férfi kontójára 3 gyereket bízva benne, hogy azzal meg is tudja tartani… az így járt.
2022. febr. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
97%
Hallgass.
2022. febr. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
18%
A 10-es nagyon adja, én is megtépkedném apucit cippire, van ezeknek a retkeknek szarásig 💰
2022. febr. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
83%
Elutasítottad, ez rendben van. Kavarni viszont nem kell.
2022. febr. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!