Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegyek tönkre egy családot,...

Tegyek tönkre egy családot, vagy hallgassak?

Figyelt kérdés

Egy férfi közelebb került hozzám egy buliban, eleinte csak beszélgettünk, utána elhívott táncolni. Ha iszom, akkor akár hajnalig is tudnék táncolni, szórakozni, így mentem rögtön, de ne ilyen egymáshoz bújós táncra gondoljatok.

Majd másnap is keresett, hogy szívesen találkozna velem kettesben, hangos zene és társaság nélkül. Viszont családja van...


Jól éreztem magam vele, nagyon. Külsőre is 10/10. De nálam ez akkor is kizáró dolog, nem igazán működik nálam az az elv, hogy az ő dolga hűségesnek lenni, nem az enyém.

Kérdésem, hogy szerintetek beszélnem kéne a feleséggel?

Három gyerekük van, még kisebbek.


2022. febr. 20. 18:30
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%
Minek kavarni?
2022. febr. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
72%
Mond el neki hiszen jobb ha tudja a gyerekek végett is ,hogy csapja neked a szelet.Az őszinteség nagyon fontos.
2022. febr. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
93%

Én elmondanám, szemrebbenés nélkül, mert tudom, milyen rhadt megalázó, mikor mindenki tudja, hogy csalnak, csak te nem (én nem tudtam róla, a haveri körünk igen, és mind asszisztált az exemnek).


Szóval beleállnék a dologba keményen, és nem azért, hogy tönkretegyek egy családot, hanem mert a pasi egy hazudós ptkny.

2022. febr. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
95%
Annyira megnézném egy ugyanilyen kérdésnél ahol megcsalós feleség van ott is pont ugyanilyen válaszok születnének-e.
2022. febr. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
85%

Ez a pasi dolga, nem a tiéd. Szerintem ne avatkozz bele. Ha undorítónak gondolod azt, hogy valaki ilyen módon veri át a családját, akkor szakítsd meg a kapcsolatot azzal a férfival, de szerintem teljesen felesleges neked eljátszani itt az igazságost, és családi drámát okozni. Valószínűleg senki nem is lesz hálás neked ezért, téged (is) fognak utálni, vagy minden úgy fog tovább menni, ahogy eddig.

Csak azért mondom ezt, mert én voltam ilyen kapcsolatban. Két alkalom után meggyűlöltem magamat is és lassan a pasit is, azért amit tettünk. Neki is megmondtam, hogy ennek vége, és nem beszéltem vele többet. Hogy hogyan viselte ez meg, nem tudom, de ha valaha is a felesége vagy a lányai elé kellett volna állnom azzal, hogy mi volt a helyzet köztünk, szerintem utána felakasztottam volna magam. Hiszen tulajdonképpen ők senkik nekem. A pasival volt kapcsolatom, nem velük, a többit meg oldja meg a másik, mert nem én vállaltam el egy családot, amiért felelős vagyok.

2022. márc. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
90%

"Csak még mindig írogat, meg találkozni, wellnessezni hív, közben meg nekem már régen más van... Szóval kínos kicsit a pasi, bármennyire is jól néz ki."

Ja hát evidens, hogy akkor arra kellesz neki, hogy ölelgessen, simogasson, na meg legyen valami szex is, beszélgetni meg majd akkor fog, ha kedve lesz hozzá. Én passzolnám a helyedben.

2022. márc. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
73%
Mondjuk azért abba is gondoljunk bele, hogyha a szeretőnek kell bevallani a feleségnek, hogy mi a helyzet, ott óriási gáz lehet a pasival.
2022. márc. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!