Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden családban így viselkedn...

Minden családban így viselkednek a lány barátjával? Vagy csak nálunk nem stimmel valami?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy 8 hónapja vagyok együtt a barátommal.. A szüleim viszont elég furcsák...Elég sokat van nálam,én szintén sokat vagyok nála. A szüleim viszont folyton megszólják,hogy nem hoz ennivalót,csak eszik(ingyen élő) Soha semmi bajuk nem volt vele.. az utóbbi pár hónapban viszont nagyon utálatosak vele ez miatt.. Folyton a fejemhez vágják,hogy élősködő,sunyi.. Egyszerűen nem értem.. Hozzáteszem igen is szokott apróságokat..gyümölcs a kutyámnak táp..stb hozni.. Most is elmondta apukám mindennek. Hozzáteszem volt egy 4 éves kapcsolatom,és a négy év alatt az exem egy kenyérmorzsát sem hozott.. Nem tudom megérteni miért jött ez rájuk. Amúgy pedig nagyon rendes a párom.. Mindenben segít a családomnak is és nekem is. Ezért nem értem... Már rosszul vagyok mikor elkezdik nekem mondani. Más családban is van ilyen?? És hogy kezelitek?
2010. szept. 11. 19:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Dolgozik a barátod, eltartja magát?

Az én szüleim is nagyon anyagaiasak, szinte egyik barátomat sem szerették, csak aki mindig hozott valamit anyáméknak is. :S Talán egyszer próbáld meg elmagyarázni nekik, hogy nincs igazuk, érvelj, cáfold meg, amiket állítanak, aztán meg tegyél rá nagy ívben, mit mondanak.

2010. szept. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem egyértelmű, hogy ha nálad van, akkor ne vigyen ennit.. Ha te ott vagy, veled is küldetnek kaját? Neemár :/
2010. szept. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy Te és a barátod?
2010. szept. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

háát, ez így nehéz...lehet tényleg másnak látják a pasiat...lehet, nemis az a bajuk, hogy eszik nálatok, hanem összességében van vele vmi bajuk.


Én 3 hétig randiztam egy sráccal..hamar kidobtam...igaz, hogy fősulira járt és diákmunkája volt, de mikor 27 évesen megcsinálja, hogy kapja a fizetést és azért nem vesz feltöltőkártyát mert psp-t akar venni ciki, pláne, hogy egyikrandink alkalmával megbezséltük a talit egy üzletházban, én előtt odaértem vásároltam ezt azt, vártam, hogyhívjon...és már oda kellett volna érni, és csodálkoztam, miért nem csörög, hogy hol fussunk össze, vagy hogy én hol vagyok...felhívtam...erre: hogy már 20 perce vár a szokott helyen(vicces) és hogy nincs a kártyáján pénz,de csak úgy megcsörgetni nem akart...

nem bezséltük meg, hogy a szokott helyen talizunk..csak azt mondtam, hogy az üzletházban leszek..és hogy ebben az esetben megcsörgethetett volna, de mondtam neki, hogy miért is nem töltötted fel a kártyát, mikor előző nap kaptál fizut..?erre jött a psp..

Aztán adtam eki kölcsön pénzt buszra...kétszer telefonált tőlönk haza-akkor még fizu előtt volt...

majd egyszer szintén taliztunk és mondtam, hoyg eszek fagyit...erre: Veszel nekem is???


Totál elképedtem!!! Mi van??? Nem veszek fagyit(soha életemben nem hívtam meg pasit, na ne!Helyette sütöttem, főztem)

Mondtam, hogy az enyémből adok..erre: na, vegyél már fagyit...!!Nem! Tényleg nem veszel nekem fagyit???

És megvettem a fagyit és nem viccelek, kb 15 percen keresztül nyafogott nekem!! Majd elköszöntem és skypen megmondtam, hogyna ennyi volt... :-D

2010. szept. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

remélem érthető volt, hogy csak magamnak vettem meg végül a fagyit...

Jah, meg amikor skypen beszéltük, egyszer scak arra lettem figyelmes, hogy megszakítja a beszélgetést...

Kérdezem, miért csinálja ezt? Hát, jött az anyukája, és nem akarta, hogy halljam, ahogy beszélnek...??

Azt hiszem enyhén szólva is beltenyészet egy család lehetett...brrr

2010. szept. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát az én szüleim is eddig minden barátomban találtak valamit ami miatt "utálni kell" Pedig a mostani tényleg,számomra tökéletes,rendesen dolgozik,nem jár el sehova.. Egy héten 2x3x jön hozzám. És így van ha én megyek én sem szoktam kaját vinni... Előtte is volt a 4 éves kapcsolatom oda sem vittem.. És ő sem hozott.. 28évesek vagyunk és rendesen dolgozik már 4 éve.. Néha úgy érzem egyszerűen azt nem tudják elviselni,hogy egyáltalán van valakim.. :( Viszont nekem nagyon rosz,hogy pont nekem szidják,mikor én meg szeretem..
2010. szept. 11. 19:35
 7/16 anonim ***** válasza:

Adsz haza pénzt?

Mert lehet, hogy ha nem, akkor kéne, vagy pedig pár ezer forinttal többet kéne adni nekik, hiszen még egy ember ott fogyaszt náluk rendszeresen.

2010. szept. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok,mert jelenleg nincs munkahelyem.. :( De ez nagyon bonyolult... és ez nem is baj nekik..
2010. szept. 11. 19:47
 9/16 anonim ***** válasza:

Látod, itt a hiba. szüleidnek el kell tartaniuk egy felnőtt embert (téged), plussz még a nyakukon van a barátod is.

Így ugye már nem is annyira érthetetlen a dolog?

2010. szept. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
mi a jobb? Az én volt anyósomék a seggemet kinyalták volna, mindig, így szeretünk, úgy szeretünk, dettó ezt mondták a gyereküknek is, aztán volt szerencsém hallani, hogy a szomszédnak meg ott szidnak, hogy alig várják, hogy szakítsunk, meg milyen szar alak vagyok. Én meg még foglalkoztam is velük, meghallgattam őket, egy csomó mindent tök ingyen vittem nekik, meg ilyenek. Hogy rohadna meg az összes!
2010. szept. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!