Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van két lány az osztályban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van két lány az osztályban akik jó barátnők, de velem olyan furcsán viselkednek, melyiknél lenne érdemes kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Az egyik lány személyesen elmondta, hogy tetszem neki ennek több mint fél éve. Órán néha mint ha engem nézne, meg egyszer szemeztünk is.

Egyszer volt olyan, hogy ő ment elől én meg utána, és a suli ajtaja előtt megállt, és köszönt (ekkor pár méterre voltunk egymástól), és bement az ajtón, ő meg fogta az ajtót, megvárta míg bejövök. Ez most sima "rendes" akarok lenni, vagy csak úgy jött..?

Viszont az egyik srác az osztályból kb 10 hónapja udvarol ennek a lánynak, elég sokat lehet, őket együtt látni.

Valami biztos van köztük, de én előre leszögezném, hogy nem vagyok féltékeny vagy hasonló (nem teszem tönkre senki boldogságát), mielőtt valaki ezzel akarna megvádolni.

A másik lány közösségi oldalon bejelölt, hogy tetszem neki. Msn-en egyszer beszéltünk. Elég csöndes lány, viszont a barátnőjével szoktak beszélgetni.

Amikor köszönök nekik, akkor egyszerre köszönnek, és olyan furán néznek rám.

Most melyik lánynál lenne érdemes kezdeményezni?


16F


2011. máj. 2. 16:33
 1/1 anonim válasza:
2.nál
2011. máj. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!