Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden családban így viselkedn...

Minden családban így viselkednek a lány barátjával? Vagy csak nálunk nem stimmel valami?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy 8 hónapja vagyok együtt a barátommal.. A szüleim viszont elég furcsák...Elég sokat van nálam,én szintén sokat vagyok nála. A szüleim viszont folyton megszólják,hogy nem hoz ennivalót,csak eszik(ingyen élő) Soha semmi bajuk nem volt vele.. az utóbbi pár hónapban viszont nagyon utálatosak vele ez miatt.. Folyton a fejemhez vágják,hogy élősködő,sunyi.. Egyszerűen nem értem.. Hozzáteszem igen is szokott apróságokat..gyümölcs a kutyámnak táp..stb hozni.. Most is elmondta apukám mindennek. Hozzáteszem volt egy 4 éves kapcsolatom,és a négy év alatt az exem egy kenyérmorzsát sem hozott.. Nem tudom megérteni miért jött ez rájuk. Amúgy pedig nagyon rendes a párom.. Mindenben segít a családomnak is és nekem is. Ezért nem értem... Már rosszul vagyok mikor elkezdik nekem mondani. Más családban is van ilyen?? És hogy kezelitek?
2010. szept. 11. 19:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

OFF: A 19:30-astól szeretném kérni, hogy privátba elküldené-e az illetékes elvtárs nevét, mert nagyon ráismertem valakire. A életkor, főiskola, a psp meg a kotnyeles anya összevág, a többi már nem annyira.


ON: Visszatérve a kérdésre, legjobb lenne, ha azt mondanád a szülőknek, hogy jelenleg pont ő a kenyérkereső, nem ér bántani.

2010. szept. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem szánalmas, hogy két 28 évest egy szülőpár tart el..
2010. szept. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

20:36

Nem írok nevet, de azt elárulom hogy ez 3 éve volt és fóti. Ebből rá kell jönnöd, ha tényleg ismered.

2010. szept. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

28 évesen is lehet szar helyzetne valaki és nem tud külön költözni, én 21 éves koromtól dolgozom, és nem bírtammége gy oylan munkát találni, ahol a fizumból élelmet és rezsit is tudok fizetni...de ha meg máshol is dolgozom, akkor meg rámegy az egészségem...ezért tanulok most, emrt a mostani helyemen lehetőségem van feljebblépni..

27/N

2010. szept. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

20:47

Köszönöm szépen, ebből leszűrtem, hogy nem az, akire én gondolok.

2010. szept. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha te dolgoznál és járnál egy munkanélkülihez vendégségbe, hogy lásson vendégül hetente 2-3 napot?.... Nem esik le?
2020. szept. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!