Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha gyereked...

Mit lehet tenni ha gyereked és a párod nem jön ki egymással?

Figyelt kérdés
Van egy élettársam 2 éve. Nekem van egy 17 éves lányom aki velünk él. Nem igazán tudjak elfogadni egymást, most úgy állunk h már csak kerülhetik egymást a lakásba, egy szót nem váltanak, mindegyik utalja a másikat és a lányom alig várja el tudjon majd költözni innen. En viszont így boldogtalan vagyok mert tudom h ki fog repülni a gyerekem előbb utóbb persze de ha ezzel a férfivel leszek ide be se fogja tenni a lábát hozzám! Valójában egyik kutya másik eb! Párommal is beszeltem h ez így nem jó nekem h ők így vannak! De csak ideges lett és csúnyán beszél a lányomról a gyűlölet miatt es forditva ugyanez a helyzet!! Nem is hajlandó a párom közös programra sem a lányommal pl. ha elmegyünk fürdőbe, kirándulni csak ha gyerekem nem jön! Tudnátok tanácsot adni h lehet Így élni?
2022. febr. 21. 08:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%
Megbeszélni egy szakembert segítségével?
2022. febr. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
58%
Dobd a párod
2022. febr. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
69%

Tehát a lányod 15 volt, mikor összejöttetek.

hát nem tudom, nálam ökölszabály (volt), hogy nem kezdek olyan palival, aki nem fogadja el a gyerekemet, ha meg kölcsönös az utálat nopláne nem költöztetem a kamasz gyerekem nyakára.

Biztosan vannak kivételek és tudom, hogy a tinik nagyon undokok tudnak lenni, de hogy egy olyan farok legyen nekem fontosabb, aki kezdetektől ki nem állhatja a gyereket, az kizárt.

Nem egyik kutya , másik eb. A lányod az édes gyermeked, egy nehéz korban hazavittél egy palit, akit akivel kölcsönösen gyűlölik egymást, hát csak gratulálni tudok. A fickódra lehetnél kiakadva, a lányodra nem.

mert itt nem arról van szó, hogy kölcsönös szimpátia, fokozott összeszokás és ha minden klappol szabad a pálya, hanem anyukának kellett egy új pasi, az meg aztán édes mindegy, hogy ennek a gyerek issza meg a levét egy igen nehéz korban bónusz.

nem zavar, hogy a saját kölköd nem tudja komfortosan érezni magát a saját otthonában, mert kerülgeti a surmó kanidat?

Biztos ő sem egyszerű helyzet, de ő van előnyben, vagyis neki kellene lennie, de anyuka szemlátomást tojik a fejére.

még be is szabályoz ez a drága jó ember, hogy hova mehet a lányod, hova nem, programokról letiltja, vagy nem megy ő sem? te meg ezek után még nem vágtad ki a fenébe?

Igen, megérdemelnéd, hogy majd a lányod többet rád se nyissa az ajtót, ha egyszer lelép és ez a teremtés koronája, aki valóban főnyeremény lehet, is otthagyhat egyszer, aztán nézhetsz mint Rozi a moziban, hogy ott maradsz egymagad.

persze ha lenne eszed, ami nincs, akkor ezt nem várnád meg, hanem már ma közölnéd a bugrissal, hogy kívül tágasabb.

A magadfélék miatt vannak olyan sokan rossz véleménnyel a nőkről és ezek miatt alakulnak ki a sztereotípiák is, szégyellhetnéd magad!

2022. febr. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
64%

Keves olyan kamasz van, aki elfogadja a szülő új partnerét.

Le kellene ültetni őket előbb külön külön, hogy kimerülten, mi konkrétan a problémájuk egymással, aztán szépen hármasban megbeszelni. Nem kell hogy szeressék egymást, de tisztelet kell mindkét oldalról.


Off

Bírom az ilyen pali/farok/ficko/surmo kani megnyilvanulasokat. A PARTNERE. A TÁRSA. Intelligencia hiánnyal ezt ugyan nehéz megerteni, de attól még bizony a TÁRSA. Az ilyen típus, mint te, 3. lesz nagy esellyel helikopter szülő, meg anyós, aki kb a gyereke szexuális életébe is beleszolna megfelnort korában is.

2022. febr. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom, mennyi szerepet játszik ebben az, hogy a gyereked még szinte kamasz, de az, hogy a pasid felnőtt ember létére ilyen szinten utálkozik és így viselkedik egy szinte még gyerekkel, az nagyon gáz. És még szítja is a feszültséget.


Lehetne ő az okosabb. Nekem ilyen pasi biztos nem kéne, a gyerekemet nem dobnám el senkiért.

2022. febr. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
60%
Szar helyzet, mert mindkettő szarik rá hogy téged boldogtalanná tesznek. Gondolom azért volt ennek előzménye is hogy a párod ennyire nem viseli el a lányodat. A kamaszok aljas módon tudnak játszani ha el akarják marni a szülő párját.
2022. febr. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonymousreview60 ***** válasza:
91%
Miért nem mentél velük családterápiára eddig? Ha nem léped meg sürgősen, a lányod kirepül, elszokik, és csak nagynéha néz feléd.
2022. febr. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
96%

De mi a konkrét probléma? Tett valamit a párod? Vagy a lányod bárkit utálna, mindegy, hogy ki az?

Kamaszként már az is rossz és idegesítő, ha odaköltözik egy számára idegen ember. Akkor is, ha normális és kedves.

De nyilván ez nem lehet ok arra, hogy akkor te örökre legyél egyedül, társ nélkül.

Szerintem is jó lenne egy kívülálló segítség, akivel lehetne beszélgetni.

2022. febr. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
33%
Nagyon gáz az embered,hs felnőtt viselkedés helyett belemegy abba,hogy ugyanúgy viselkedik,mint egy kamasz. Azon majdnem felnevettem,ha ő jön,én nem megyek. Ilyet kb 5 evesen mondtam,mikor összevesztem a tesómmal. Nem csodálom,hogy lányod nem kedveli. Mivel kb olyan mint ő,nem egy felnőttet lát benne,hanem egy hisztis embert.
2022. febr. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
68%

Ha mindkettő ilyen gázul viselkedik és változtatni se hajlandó, az patthelyzet.


Aki azt rebesgeti, hogy ki kéne a férfit dobni, az felfogja hogy egy 17 éves lány van a sztoriban? Lehet hogy ígyis-úgyis elhúzna otthonról pl. egyetem miatt 1 éven belül, plusz a leányzónak is lehet nem 1 olyan 'kanija' aki majd anyunak nem szimpi és 100% hogy erre az lesz a válasza, hogy beint anyunak. :D Eszem megáll.

2022. febr. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!