Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha gyereked...

Mit lehet tenni ha gyereked és a párod nem jön ki egymással?

Figyelt kérdés
Van egy élettársam 2 éve. Nekem van egy 17 éves lányom aki velünk él. Nem igazán tudjak elfogadni egymást, most úgy állunk h már csak kerülhetik egymást a lakásba, egy szót nem váltanak, mindegyik utalja a másikat és a lányom alig várja el tudjon majd költözni innen. En viszont így boldogtalan vagyok mert tudom h ki fog repülni a gyerekem előbb utóbb persze de ha ezzel a férfivel leszek ide be se fogja tenni a lábát hozzám! Valójában egyik kutya másik eb! Párommal is beszeltem h ez így nem jó nekem h ők így vannak! De csak ideges lett és csúnyán beszél a lányomról a gyűlölet miatt es forditva ugyanez a helyzet!! Nem is hajlandó a párom közös programra sem a lányommal pl. ha elmegyünk fürdőbe, kirándulni csak ha gyerekem nem jön! Tudnátok tanácsot adni h lehet Így élni?
2022. febr. 21. 08:55
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem jobban jártok ha szakítassz a pároddal mielőtt választás elé kényszerülsz. Még egyszer utoljára beszélj velük,mondd el hogy mennyire nem bírod lelkileg ezt a helyzetet. Lehet még másik párod aki nem videlkedik így. Egy kamasznak ennél a viselkedésnél kevés taszítóbb van, ne akarja egy idegen férfi megnevelni a majdnem felnőtt gyereket,ugyanmár. Ha külön kasszátok van akkor ahhoz meg végképp nincs köze mennyit szánsz a lányodra,a gyermeked könyörgöm,pefsze hogx mindent meg akarsz adni neki. Nálunk is van ilyen férfi a családban. Mindenbe beledumál,ordítozik és okoskodik. Senki sem bírja,csak elviselik.
2022. febr. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
38%
Nekem is van egy barátnőm, aki 22 éves, egyetemista, otthon lakik és ki nem állhatják egymást a nevelőapjával. Állandó mérgező a légkör. Én ezt annyira nem tudom elképzelni, egyértelmű, hogy a gyerekemet helyezném előtérbe, akárhány éves is, nem a f.szt.
2022. febr. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
32%

Most csúnya leszek.

Nem kellett volna gyerek vagy nem kellene pasi.

Most oké, megvan a pasi, de minek? Cselédkedhetsz neki, a lányod is előbb-utóbb elhagy, mert élni akar.

Dobnád mindkettőt?

2022. febr. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Kibékíteni őket nem elsz egy egyszerű menet sajnos.
2022. febr. 22. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
86%

1. nem kell odaköltöztetni egy másik emberhez egy 15 évest, eldöntve mindent a feje felett - itt indul

2. ha a felnőtt párod mindenért cs.szteti a gyereket, el kéne gondolkodni, hogy talán költözzetek szét, de tudom, a frok meg a pnci fontosabb, mint a saját gyereked egészsége

3. az jogos, hogy a saját házában beleszólhat a pasid, hogy mit csinál a lányod, de térjünk vissza az első ponthoz

2022. febr. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
42%

Egyébként egy 15-16 éves kamasz, aki készen van valamennyire NEM fog megváltozni anyuka/apuka új párjának a hisztije miatt.


Én 17 voltam, mikor költöznöm kellett és igen, gyűlöltem az egész heéyzetet. Idegen ház, idegen család, új szoba, új szabályok > rigid! szabályok, én eléggé szabadon nőttem fel - határokkal, de nem szoros határokkal -, amiktől a falra másztam.


A mostohaanyám utált engem, mert önálló voltam, önálló véleménnyel, nem a kis kockalány, akivé tenni akart, vagy amilyennek elképzelt.


Apám meg: jaj, majd lesz valahogy. Hát, lett valahogy... :(

2022. febr. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!