Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan segítsek egy közeli...

Hogyan segítsek egy közeli családtagon, hogy felálljon egy borzalmas traumából?

Figyelt kérdés
Egyelőre csak egyre jobban befordul.
2022. márc. 3. 12:32
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
89%
Így, hogy nem tudjuk mi történt és annak az okát sem sajnos mi itt nem igen tudunk segíteni
2022. márc. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%
kizartnak tartom hogy annyira egyedi eset lenne, ami soha senkivel nem tortent meg meg. szinte mindenkit vertek mar at, loptak mar meg, mindenki csalodott mar a barataiban/csladtagjaiban
2022. márc. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
80%
Mindig sok válasz érkezik az ilyen titokzatos kérdésekre, amiket talán csak a kérdező talál ki, hogy saját fontosságát növelje.
2022. márc. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
Szakembert kell keresni,.
2022. márc. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem a te dolgod, hogy mást kihúzz a bajból, mert abból tudod mi lesz?

Hogy te nagy lelkesen segítesz, aztán azon kapod magad, hogy Ő rántott le az ő szintrjére.


Fiatalabb koromban én is próbáltam világot váltani, meg jótündéreskedni, és mit értem el vele azon kívül, hogy én is ugyanolyan búskomor lettem, mint az, akin segíteni akartam? Hát semmit. Ja, de, járhattam pszichológushoz... az illető meg azóta is "depis".


Úgyhogy nem érdekel más nyűgje. Akin látom, hogy akarja a változást, annak adok egy esélyt, más meg az sem érdekel, ha belefullad az önsajnálatba.

2022. márc. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%

" te nagy lelkesen segítesz, aztán azon kapod magad, hogy Ő rántott le az ő szintrjére."



Nagyon igazat adok!

A pszichológia is egy komoly szakma, nem szabad belekontárkodni.

2022. márc. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ahogy a 36-os mondja. A legjobb szándékkal is árthatsz, ezt jó tudni.
2022. márc. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
79%
Kedves Kérdező! Pontosan milyen trauma érte a családtagodat? Ha ide nem akarod írni, megírhatod privátba.
2022. márc. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!