Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most kinek van...

Szerintetek most kinek van igaza? Ti kinek adnátok igazat? (Kicsit hosszú bocsii)

Figyelt kérdés
Nos, van egy fiú unokatesom, aki szinte a báttyám, nagyon jóba vagyunk, szinte egyutt nőttünk fel, 21 éves, elkezdett beszélgetni a neten egy lánnyal, aki a legjobb haverjának az exe, aki már nem a legjobb haverja, mivel lebuktak, a volt haverja meg mondta, hogy innentől kezdve köztük vége a nagy barátságnak, pedig ők is együtt nőttek fel szinte. Na de nem is erről van a szó, tudni kell hogy a lány bejás cigánylány. Nem is ezzel van a gond hogy roma származású, de elég tiszteletlen a beszédje alapján, Elkezdett beszélgetni az unokatesom meg ő, előttem (Messengeren videóhivásba) és elkezdi az unokatesom mondani hogy, mit eszeel? A csaj meg elkezdi mondani hogy, Pélot jo nagy pélot a lány 19 éves amúgy, (A háttérben voltak 4/5 éves kisgyerekek) és mondom, "Elég szépen beszél a barátnőd" Mondja neki a fiú unokatesom "Hoogy beszélsz?" Jolvan igazából ezt le is zártuk. Valahogy szóba jött a "szépség téma" És elkezdi mondani a lány az unokatesomnak, hogy "Jaj fogj magadnak egy asszonyt" meg ilyenek, es lattam mennyire szarul esik ez az unokatesomnak, ezert elkezdtem mondani hogy, Itt vannak is szép lanyok, sőt talán még szebbek is itt mint magyarba(Németországba lakunk) és ezen felkapta a lány a vizet, és elkezdi mondani hogy én neki ne pofázzak, meg hogy mivan nem jött nekem ma valami össze? És akkor mondtam hogy, Most kajak az a bajod hogy németbe vannak szép lányok? És meg haragudtak, de az unokatesom meg elkezdi hogy "Köszi szépen jól megcsináltad" most akkor szerintetek kinek volt igaza?
2022. márc. 7. 23:00
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:
Meg elkezdte a lany az unokatesomnak, mert hogy én gyerek vagyok, hat köszönöm szépen, hiába tizenéves vagyok, akkorse mondok ilyt 5 éves gyerekek előtt. Főleg nem egy olyan előtt aki elméletileg a szerelmem, már a büszkeségem miatt se!
2022. márc. 7. 23:07
 2/43 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem neked van igazad. Lehet cigánnyal járni, de ne olyannal, aki így viselkedik...
2022. márc. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
96%
Az a baja a csajnak, hogy nyíltan érezteted vele, hogy nem bírod.
2022. márc. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

Nem volt vele eddig semmi bajom De ezek a kijelentései.. nálunk az ilyen azért nem szokás, főleg nem 5 éves gyerekek előtt,meghát elméletileg a szerelmével beszél.

Az unokatesom meg mondja hogy ezt még vissza adja.. hat köszönöm de ha egy fiú nekem hasonlót mondana automatikusan tiltanám le, nem még én puncsolnák neki..

2022. márc. 7. 23:26
 5/43 A kérdező kommentje:
Este 10 óra volt, (A lány nem dolgozik) felhivta az unokatesom hogy, "Neharagudj hogy eddig nem hívtalak, most értem haza a munkából, és ell kell mennem még a boltba" a lany meg elkezdi hogy "Szerinted miattad leszek fent este 11 óráig?"
2022. márc. 7. 23:31
 6/43 anonim ***** válasza:
89%
Ékes példája annak hogy miert nem szabad ciganyokkal kezdeni
2022. márc. 8. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
98%
Neked meg azt kellett volna mondanod neki, hogy egyen mágnest, hogy legalább legyen benne valami vonzó.
2022. márc. 8. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
92%
Ilyen viselkedéssel nem kell tényleg vele.
2022. márc. 8. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
90%

Van az a helyzet,amikor nem kéne beleszólni,de az ember mégis megteszi,aztán megvan a baj belőle. Nem a te dolgod,ha az unokatesód ostoba.


Az ilyen esetek közül is van, amikor tényleg jobb lett volna csendben maradni,mert utólag az ember belátja, hogy több kárt csinált,mint hasznot.

És van a másik,mint ez a helyzet is..

Pont nem érdekelne,hogy ki haragszik meg kire,mert azt írod,olyan ő neked mint a bátyád.

Inkább veszítsem el a legjobb barátom barátságát,mint hogy szó nélkül hagyjam a vesztébe rohanni.

2022. márc. 8. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
90%
Gratulálok jól választott unokatesód. Le epitenem őt is és a gpysy kings barátnőjét.
2022. márc. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!