Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most kinek van...

Szerintetek most kinek van igaza? Ti kinek adnátok igazat? (Kicsit hosszú bocsii)

Figyelt kérdés
Nos, van egy fiú unokatesom, aki szinte a báttyám, nagyon jóba vagyunk, szinte egyutt nőttünk fel, 21 éves, elkezdett beszélgetni a neten egy lánnyal, aki a legjobb haverjának az exe, aki már nem a legjobb haverja, mivel lebuktak, a volt haverja meg mondta, hogy innentől kezdve köztük vége a nagy barátságnak, pedig ők is együtt nőttek fel szinte. Na de nem is erről van a szó, tudni kell hogy a lány bejás cigánylány. Nem is ezzel van a gond hogy roma származású, de elég tiszteletlen a beszédje alapján, Elkezdett beszélgetni az unokatesom meg ő, előttem (Messengeren videóhivásba) és elkezdi az unokatesom mondani hogy, mit eszeel? A csaj meg elkezdi mondani hogy, Pélot jo nagy pélot a lány 19 éves amúgy, (A háttérben voltak 4/5 éves kisgyerekek) és mondom, "Elég szépen beszél a barátnőd" Mondja neki a fiú unokatesom "Hoogy beszélsz?" Jolvan igazából ezt le is zártuk. Valahogy szóba jött a "szépség téma" És elkezdi mondani a lány az unokatesomnak, hogy "Jaj fogj magadnak egy asszonyt" meg ilyenek, es lattam mennyire szarul esik ez az unokatesomnak, ezert elkezdtem mondani hogy, Itt vannak is szép lanyok, sőt talán még szebbek is itt mint magyarba(Németországba lakunk) és ezen felkapta a lány a vizet, és elkezdi mondani hogy én neki ne pofázzak, meg hogy mivan nem jött nekem ma valami össze? És akkor mondtam hogy, Most kajak az a bajod hogy németbe vannak szép lányok? És meg haragudtak, de az unokatesom meg elkezdi hogy "Köszi szépen jól megcsináltad" most akkor szerintetek kinek volt igaza?
2022. márc. 7. 23:00
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
De ez már egy másik téma, szóval ha lehetséges maradjunk ennél a témánal,Nem kell a kombinálás hogy "jaj biztos szerelmes vagy belé," "jaj biztos feltékeny vagy a lányra," "jaj mert te is cigány vagy" Visszont a normálisabb válaszokat, meg köszönöm szépen!
2022. márc. 8. 14:14
 32/43 anonim ***** válasza:
86%

Nem olvastam el a kommenteket, csak ezt az utolsot.

Hat mar ne is haragudj Kerdezo, de errol csak ugy ordit, hogy orulten szerelmes vagy unokatesodba es ezert irrital a lany.

2022. márc. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:
32. Ezek szerint akkor a saját báttyámba vagyok szerelmes?😂 illetve akkor az összes barátnőm, meg rokonom, szerelmes az unokatesomba, mert ők is mondták hogy a csak nem komplett.
2022. márc. 8. 15:55
 34/43 A kérdező kommentje:
33. Hogy a lány nem komplett*
2022. márc. 8. 15:55
 35/43 A kérdező kommentje:
32. Sőt még a haverjaim, illetve anyám meg apám is szerelmes az unokatesomba, egyszoval aki szerint ez csunya volt a lánytol, azok az emberek, mind szerelmesek az unokatesomba. Hát még ilyet istenem😂😂
2022. márc. 8. 15:57
 36/43 A kérdező kommentje:
Már itt a végen kiderül hogy az egész család, meg az egész itteni komenetelő, akik nekem adtak igazat, szerelmesek az unokatesomba...🤣
2022. márc. 8. 15:59
 37/43 anonim ***** válasza:
86%

A csaladod nem irt ki kerdest, igy csak te rad vonatkozoan irtam. Dul a szerelem - reszedrol.

Nyugaton akar ossze is hazasodhattok, felteve ha dobja miattad a ciganylanyt.

2022. márc. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:

37. Igen bratyesz, a rokonaim, meg a szuleim nem írtak ki kérdést, de ugyanezt mondták amit én, tehat ha ezt anyám írja ki, vagy apám, vagy az unokahugom, vagy valamelyik haverom, akkor ő is szerelmes belé nem? Ez meg hogy


"Nyugaton akar ossze is hazasodhattok, felteve ha dobja miattad a ciganylanyt." Ne magadbol indulj ki, nálunk az ilyen undorító, De ha esetleg van testvéred, te is szerintem nyugodtan gyere vele össze 😂 istenem, milyen beteg politikád van, ha valaki veszekszik valakivel, valaki miatt, akkor biztos azert mert szerelmes belé.

2022. márc. 8. 17:35
 39/43 A kérdező kommentje:
Emberek együtt nőttünk fel, szinte a battyamrol van szó, Nem igaz hogy ti nem szolnátok bele, ha a sogornotok, ilyen csunyán beszélne, foleg a báttyátokkal. Nem akkartam ebbe bele menni, de elmesélem, Sok lánnyal én hoztam össze, vagyis segítettem meg ez az.. volt olyan baratnoje akivel talalkoztam is, Es fullra ki jöttem az összessel, normálisak voltak, es megse fordult volna a fejukbe így beszélni, és az összes barátnője szeretet engem, és én is őket, jajjjj de varj a legközelebbi uzenet legyen az hogy biztos lezbikus vagyok es azokba a lanyokba voltam szerelmes🤣
2022. márc. 8. 17:40
 40/43 A kérdező kommentje:
De ez a lány, kész katasztrófa..
2022. márc. 8. 17:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!