Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit írjak neki? Valahol...

Mit írjak neki? Valahol legbelül, tudom mit érzek, de nem tudom megfogalmazni. Szerinted?

Figyelt kérdés

Meghalt a nagybátyám öccse.Nagyon ritkán találkoztunk velük,az utóbbi néhány évben egyáltalán nem.Mégis nagyon megrázott a hír.

A temetésen én is sírtam.Még a temetés után,mikor odamentünk a rokonokhoz akkor is a könnyeimmel küszködtem,úgyhogy csak megpusziltam az elhunyt feleségét és fiát.


Megtaláltam az egyik közösségi oldalon a fiút és bejelöltem ismerősnek.

Sajnos találkozni nem igazán tudunk,mert majdnem 1 órára lakunk egymástól autóval illetve ő bejár az iskolájába ami napi 1 óra buszozás.

De szeretném ha tudná,hogy rám számíthat,hogy velem beszélgethet őszintén,mégha csak így levélben is.

Eddig úgyéreztem,hogy megtudom fogalmazni...de most egyszerűen nem megy.


Valahol legbelül tudatosul bennem az amit érzek,de egyszerűen nem tudom megfogalmazni.


Igazából szeretném megismerni,mert mondom az utóbbi években 1-2x ha találkoztunk és azóta is biztos mindketten változtunk.

Természetesen jelengleg nem ez a célom,hanem az,hogy érezze,hogy rám számíthat és velem beszélgethet,ha szeretne.

Hogy fogalmazzam ezt meg?

Tanácsok?Tippek?


15/L (a fiú 16 éves).


Ui.:írtam már ki egy kérdést ezzel kapcsolatban,itt a link:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


2010. szept. 13. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hűha, nem akarlak megbántani, de szerintem te érzel valamit a fiú iránt. És nem a barátságra gondolok. :-S
2010. szept. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Valóban nem barátságot érzek iránta,de nem is azt amire Te gondolsz.


A rokonom és nagyon megrázott a hír,szeretném ha tudná,hogy mennyire sajnálom ami történt,de egyszerűen a fejemben meg van minden,de leírni,kimondani nem tudom.

2010. szept. 13. 18:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne azzal kezd, hogy nekem elmondhatsz mindent és öntsd ki a szívedet, mert akkor csak idiótának fog nézni, hogy mit akarsz tőle így hirtelen.


Hanem csak írj egy pár szavas emailt, hogy

Szia! Hogy vagy mostanában?

Nincs kedved msn-en dumálni?

msn címem: gsdfgrtut


Aztán ha akar dumálni, akkor majd ír valamit, nemde?

2010. szept. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!