Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak szerintem vérlázító?...

Ez csak szerintem vérlázító? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés
Próbálom rövidre fogni. Négyen vagyunk testvérek, már felnőttek vagyunk. Édesanyánk 1 hete elhunyt. Édesapánkkal házasok voltak, de külön éltek, mert problémáik voltak. Nos, édesapámnak fél éve van egy másik nője, aki sokkal fiatalabb nála (apám 77, a nő, vagy inkább lány??? 25 éves.). Most, hogy anya meghalt, ugye apám szabad ember lett, és mondta nekem, hogy fölmerült emiatt a párjával, hogy akkor most már nincs akadálya, hogy összeházasodjanak. Örülök, hogyha boldog az apám, de egyrészt undorító a korkülönbség, másrészt mérhetetlenül undorító dolognak tartjuk, hogy alig egy hete halt meg a felesége, még a temetés sem volt meg!!!! de ők máris esküvőt akarnak? Ennyire még a gyászidőt sem lehet kivárni? Hozzáteszem, amúgy nagyon kedves az a nő (inkább lány), nagyon jó a viszonyunk, egy csendes, visszahúzódó, szerény valaki, de ez akkor is felháborító. Szerintetek? Eleve azt nem volt semmi megemészteni, hogy apámnak ezekszerint pedofil hajlamai vannak, mert ez elmegy valahol pedofíliának, ne szépítsük...Totál padlón vagyunk, mit csináljunk?
2022. márc. 21. 11:30
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
79%

Ő is hülye, s te is.


Simán elváltak volna, s nem kellett volna "megvárni" hogy meghaljon.

A pedofil jelentésére meg kérlek keress rá. Egy 25 éves már 10-15 éve nem sorolható oda.

2022. márc. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
77%

Annak a 25 évesnek valami betegsége van, hogy serdülőkor előtti gyereknek néz ki? (Szóval nem indult növekedésnek a melle, a nemi szőrzete, stb).

Mert az a pedofil, aki a serdülőkor előtti gyerekekre izgul...

2022. márc. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
83%

Valóban gáz ez a korkülönbség.

De ha már régóta nincsenek együtt anyukáddal, és régóta ezzel a lánnyal él, akkor szerintem nincs értelme olyan értelemben gyászidőről beszélni, mint "normális" házasoknál.

Persze az fura lenne, ha bulit rendeznének, hiszen a család (ti) most nyilván nem erre vágytok. De ha csak ketten, két tanúval összeházasodnak, abban nem látok semmi furát. (a korkülönbségen kívül)

2022. márc. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
87%

Inkább csak nevetséges!

Az 52 év korkülönbség is :)))

Ha lesz esküvő és a papa is meghal, a kiscsaj özvegy lesz és az egész más jogi kategória mintha csak a barátnő lenne.

Valamiért nagyon sietnek.

2022. márc. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés, hogy szerintetek mit jelent a pedofil. Fussatok neki még egyszer. De ne mondjátok már, hogy ez normális. Amúgy valami baja igen, lehet annak a lánynak, főleg a fejében. Azért nem váltak el a szüleink, mert az ő korukban már nem volt ez reális. Plusz apámban annyi tartás azért volt, hogy nem most válik el, amikor anyámról kiderült, hogy rákos beteg, és hónapjai vannak hátra.
2022. márc. 21. 11:40
 6/44 anonim ***** válasza:
78%

Én válaszoltam normálisan. Nem gáz, hogy össze akarnak házasodni, hiszen anyukáddal már eddig se voltak házasok igazából, csak papíron.

Én megértem, hogy fáj, de a történteken ez a házasság már úgysem volt változtatni.

2022. márc. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
80%

Nem szerintünk jelenti ezt. A pedofil nem nagy korkülönbséget jelent.


Ettől függetlenül tényleg gyomorforgató. 52 év. A nagypapám pont annyival idősebb nálam.

2022. márc. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
94%

Részvétem!

Semmít!!!

Külön éltek a szüleid csak papíron voltak házasok.Így érhető hogy apádat anyukád halála nem súlytotta le annyira mint ha ez egy valós házasság lett volna

Érthető a te -ti fájdalmatok.

Anyít mondhadsz apádnak most halt meg anyukád és ha azt akarja hogy az esküvőjên ott legyetek várjon vele legalább egy fél évet.

Apád nem pedofil a hölgy nem kis korú, az érthető fájdalom beszél belőled.

Sok ilyen eset van néz csak körül.Mostanában szinte divat lett a hatalmas korkülönbség.

Én sem értem igazán a miértjét de el kell fogadni.

2022. márc. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
79%

Szegény anyukád... Apukád már új életet kezdett a haláleset előtt, és valószínűleg egy jó nagy rózsaszín ködben él épp. Már nem kötődik anyukádhoz érzelmileg, ezért tud házasságról beszélni.

A temetésig jó lett volna ha nem emlegeti, de biztos izgatott lett, meg kicsit felszabadultabb is lett ugye.

Mindenki a maga módján gyászol. Lehet, hogy egy elhamarkodott esküvő el tudná vele feledtetni a múltat, a dolgokat amik nyomasztották eddig.

A válás is megfordult a fejében, nem vált el, akkor most már had gondolkodjon esküvőn, gondolja ő. Neked anyukád, neki viszont már más van az első helyen, ez van. Gáz nem gáz, férfi, idős is, szerelmes is, nehogy vmi szívrohamot kapjon, hogy így kapkod nem éli meg a pillanatokat, nem hagy időt.

2022. márc. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem érthető a felháborodásod. De te is elismered, hogy apukád rendes volt valahol, meg a csaj is egész normális.


Kérd meg, hogy titeket ne traktáljon ilyen dolgokkal, sokkal inkább beszéljétek meg a temetést, ki milyen virágot visz, stb. És valóban, mondjuk nagy esküvői bulit csapni azért tényleg nem lenne jó (ahogy 3-as írta). Mondd meg normális hangnemben, hogy ti a testvéreiddel nem is biztos, hogy elmennétek egy ilyen buliba, minek az indulatokat még tovább korbácsolni. Házasodjanak meg, amikor akadnak, de ne várják, hogy ti is részt vegyetek.

2022. márc. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!