Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keressen egy szakember...

Mennyit keressen egy szakember egy nap? Mi az a pénz amit megérdemel. Mit érdemel egy szakember fizetesben és mi az ami vérlázító?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kiváncsi hogy fizetésben hova rangsorolják az olyan szakit aki hibátlanul végzi a munkáját.

Nem alkalmazott hanem vállalkozó.

Felkészült érti a szakmáját.

Képzi magát és a szakmájában több jogosultságot szerzett tehát pénzt időt energiát fektetett a vállalkozásába.

Ne felejtsük el hogy munkásruhába dolgozik!


2022. febr. 1. 18:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szakember?
2022. febr. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Lehet akár villanyszerelő vagy épületgépész vagy akár egy autószerelő.
2022. febr. 1. 18:27
 3/18 A kérdező kommentje:
Vagy asztalos vagy burkoló vagy klíma szerelő.
2022. febr. 1. 18:28
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Nem tiszta, hogy most a fizetése mennyi legyen, vagy a vállalkozásának a bevétele? 🤔
2022. febr. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
11%

#4 A kérdésből egyértelműen kiderül...


A kérdésre válaszolva. Még szakmán belül is nagy a szórás a konkrét tevékenységtől és a munka jellegétől függően. 50-100 eft-ról beszélhetünk, szerintem az intervallum közepe, azaz 75 eft reális. Nyilván van aki a töredékét, van aki a többszörösét fogja megkeresni.

2022. febr. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Igen ezt le kell tisztázni!

Az embereket nem érdekli hogy mi a kiadása egy vállalkozónak és nem is tud róla.

Így az a netto összeg érdekel amit megérdemel az emberek szerint egy vállalkozó szakember egy napra.

Mit ér a jó munka a hó szakembertől és mi az ami rablás?

2022. febr. 1. 18:37
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
nem az a lényeg, hogy ő mennyit keres, hanem hogy én ki tudom e fizetni. Felőlem aztán kereshet 10 milliót is naponta, ha én ezt probléma nélkül kifizetem.
2022. febr. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

"Szakember" - tág fogalom.

Nem mindegy, hogy a kőműves falat, vagy pedig vakol.

2022. febr. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
42%
10 éves kisgyerek lehetsz kérdező az össze-vissza kérdésed miatt.
2022. febr. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

7- es tehát akkor keressen mindig annyit egy szakember amit probléma nélkül ki tud fizetni akárki?

Ez nem hiszem hogy kifizetődő lenne egy vállalkozónak hiszen van aki keveset keres van aki sokat.

Gyakorlatban pedig hogy nézne ez ki?

Aki keveset keres az keveset fizet aki meg sokat keres az sokat?

2022. febr. 1. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!