Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vérlázítóan nagy szemétség...

Nem vérlázítóan nagy szemétség ez?!?

Figyelt kérdés
Amikor valaki kiír egy kamu kérdést ( felesleges név, vagy link, belemegy valaki ebbe a csoportba és kapásból talál legalább 10-et az első 3 oldalon ) és én amellett, hogy időt szánok a válaszra, segítséget nyújtok, azt kapom, hogy: beb*sztad a segítséged, mert kamu kérdés. Miért jó ez valakinek, hogy így kicsesz másokkal? Miért csináljátok? ( Tudják kiknek szól. )

2014. márc. 28. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Nem. Nekem is volt, hogy eltűnt egy szép hosszú válaszom, mert mire elküldtem, levették a kérdést, mert kamu volt, de nem értékelem túl a segítségemet. Nyilván ha valami fontostól venné el az időt, inkább azt csinálnám.
2014. márc. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

szerintemmeg igen, szemétség olyan esetben, amikor pl valaki 12-13 éves gyereknek adja ki magát, leír egy meredek dolgot és épp azért feccöl az e,ber bele energiát, mert elhiszi, h egy gyerek ezt nem érti, segíteni akar és hosszasan magyarázni kezd, ahogy egy gyereknek tenné.


amúgy nem. főleg, mert többnyire szinte azonnal ki lehet szúrni a trollkodást, a fenti esetekben is általában pár válasz után kilóg a lóláb... vagy csak én lettem edzettebb, nem tudom, de egy ideje már gyorsabban kiszúrom - persze van, amit nem lehet. akkor tényleg sajnálom az időm és az energiát arra a bunkóra, aki megvezetett. még ha legalább vicces lenne...

2014. márc. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
De igen, szemétség. Az a legrosszabb, hogy már tiszta gyanakvó lettem, csak átlapozom az itteni kérdéseket, nem pontozok, nem válaszolok, mert mindre gyanakszom már, hogy kamu, kivéve ahol van név kiírva. Csak az lenne a megoldás, ha kötelezően megjelenne a felhasználónév, akkor hamar kiugrana, hogy XY-nak van már 50 kérdése, amikben egyszer 14 éves fiú, máskor 34 éves nő...
2014. márc. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%
Én nem találkoztam még olyan kérdéssel amiről egyértelműen eltudnám dönteni hogy kamu.
2014. márc. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
Legtöbb esetben könnyű eldönteni valódi-e a kérdés, persze vannak kivételek, de ha valakinek ez kell a boldogsághoz, hogy trollkodik, akkor örüljön magának.
2014. márc. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!