Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmennél meglátogatni egy...

Elmennél meglátogatni egy olyan rokon gyereket a megszületése után, akinek az anyjával rossz a kapcsolatod?

Figyelt kérdés

Egyáltalán Nem érzem úgy, hogy ott lenne a helyem. Az a nő mindig levegőnek nézett, soha még csak nem is köszönt nekem amióta bemutattak minket egymásnak, az egyetlen megnyilvánulása felém az volt, hogy a testvérével nem sokáig leszek együtt.

A házastársam testvéréről, és annak születendő gyerekéről van szó.



#rokon #látogatás #Rossz voszony
2022. márc. 22. 20:44
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
21%

Ha a pasi kell sajnos a csaladjat se tudod el kerülni. Be hazasodsz közejük aztan ha tetszik ha nem el kell öket fogadni, egy eleten keresztül nem lehet bujkalni a rokonok elöl.

Sajnalom.. szerintem ne menj ha nem akarsz de igy egy eletet nem fogsz tudni le elni a parod mellett

2022. márc. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
84%
Dehogy mennék.
2022. márc. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

11.


12 éve vagyunk együtt, Miért ne élhetnénk együtt továbbra is boldogan? Mi házasodtunk össze, nem a családjaink. Ha ezen múlna minden házasság, hogy a rokonokkal milyen a kapcsolat, az rég rossz szerintem.



Köszönöm szépen a válaszokat.

2022. márc. 22. 21:13
 14/27 anonim ***** válasza:
47%
Sajnos a családjaikat az ember nemtudja ugye megválogatni.Neked kell tudni,énse mennék egyébként.De engem érdekelne hogy miért is utál ennyire?Mármint ok nélkül nem hiszem hogy valakit lehet utálni.Sajnos az éremnek kkét oldala van.
2022. márc. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
80%
Menne a görcs 😀
2022. márc. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
82%

Miért kéne menni, ha nem érdekel? Ha se az apa, se az anya nem áll közül hozzád, akkor fura csak azért menni, mert lett egy gyerekük.

Én olyan rokonomhoz se mentem, akivel nem vagyunk rosszban, csak jóban sem, kb 10 év alatt egyszer találkoztunk, akkor sem igen beszélgettünk.

2022. márc. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

16. Egyikük sem áll közel hozzám, de a férje legalább tud köszönni:)

14. Hogy miért utál? Őszintén nem tudom az okát, ( bár nem is érdekel igazság szerint régóta). semmi más kontaktunk nem volt egymással a köszönést is beleértve( soha egy sziát nem hallottam tőle), ha együtt mentünk oda ahol ők voltak, akkor is csak a tesójának ( a férjemnek) köszönt. Egyetlen egyszer szólt hozzám , amikor közölte hogy mi ketten nem sokáig leszünk együtt. Ez kb 2,5 hónappal az után volt, hogy összejöttünk.

2022. márc. 22. 21:35
 18/27 anonim ***** válasza:
79%
Nem mennék.
2022. márc. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
13%
"Szóval a férjed/feleséged testvére neked "csak egy rokon" " nem rokon, hanem sógor. Rokon akivel vérségi kapcsolatban vagyok.
2022. márc. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
71%
Teljesen fölösleges menni így.
2022. márc. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!