Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma a híradóban láttam, hogy...

Ma a híradóban láttam, hogy aki nem szül gyereket az nem hasznos a társadalomnak és azért kéne fizetni, akkor annak is fizetnie kell akinek esetleg fogyatékos gyereke van, lesz mivel az sem hasznos eleme a társadalomnak?

Figyelt kérdés
2010. szept. 15. 07:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/110 anonim ***** válasza:
88%
Sőt a nyugdíjasokat is ki kellene irtani mert azok sem hasznosak. Szégyen ez a politika.
2010. szept. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/110 anonim ***** válasza:
69%
Ez hülyeség, hogy aki nem szül, az nem hasznos. De nem lehet egylapon említeni a fogyatékkal élő embereket a nem szülőkkel.. Ha valaki nem akar gyereket, az a saját döntése, de aki szül és fogyatékos gyereket hoz a világra, na az neki nem a saját döntése! Ezen gondolkozz el... Butaság ez a kérdés, és butaság is volt kiírni!
2010. szept. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/110 anonim ***** válasza:
97%
Ha valakinek fogyatékos gyermeke van az nyilván ugyanannyi illetve biztosan több kiadással jár, mint egy egészséges gyerek nevelése. Innentől egyértelmű, hogy nem kell fizetnie. Kissé félreértelmezted a híradóban hallottakat.
2010. szept. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/110 anonim ***** válasza:
26%

"Sőt a nyugdíjasokat is ki kellene irtani mert azok sem hasznosak. Szégyen ez a politika."


Egyszerű vagy fiam mint az alsós matematika.

2010. szept. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/110 anonim ***** válasza:
100%

"az nem hasznos a társadalomnak"


Igen ilyen alapon mindenkit ki lehetne írtani aki nem fizet adót vagy járulékokat... :-)))

2010. szept. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/110 A kérdező kommentje:
Csak idegesít, hogy ez a téma felhozódott a politikában mert ott azt mondta a hülyéje, hogy akinek nincs gyereke az többet költ magára meg ilyenek. Nem látja viszont senki azt, hogy elég sok ember albérletbe lakik meg kézhez kap 60000 Ft-ot és az semmire sem elég csak a legolcsóbb szar kajákra meg a lételemek megvásárlására.
2010. szept. 15. 08:09
 7/110 anonim ***** válasza:
100%
Láttam a riportot és engem is mélységesen megdöbbentett. Bár van gyermekem, nem azért szültem, hogy ne fogyjon a magyar. Sok a kiadás egy gyerek körül, de ez mindenkinek a saját döntése. Amit nem értek, hogy miért is kellene külön azokat sújtani, akiknek nem lehet gyermekük??? Nem elég ezzel a teherrel együtt élni?
2010. szept. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/110 anonim ***** válasza:
91%
Egy olyan társadalomra, amely ilyen beteg véleményen van, nem is akarnék hasznos lenni...
2010. szept. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/110 anonim ***** válasza:
15%

Te meg abba nem gondolsz bele kedves kérdező, hogy hány ember él ennél rosszabbul is, önhibáján kivül! Akiknek még arra az olcsó szar kajára se tellik... Én is megelégedek a főzelékkel, meg az ilyen egyszerű kajákkal, mint pl. rakott krumpli, mert tudom, hogy anyunak nincs annyi pénze, hogy (én még suliba járok) mindennnap húst együnk hússal. Vagy te milyen szar kajára gondolsz? Hogy disznóhúst eszel pl. bárány vagy marha helyett? :\

2.

2010. szept. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/110 anonim ***** válasza:
34%

Azon nők nagytöbbsége, akik a gyemektelenséget választják, nem az anyagi körülményeik miatt döntenek így, hanem szabadság, karrier,nem szeretik a gyerekeket, nem bírják a kötöttséget, stb..... Nem mindegy. Mondjuk az ilyennek ne is legyen szerintem.

Csak tudjátok mindenki a saját kis igényeivel van elfoglalva és elfelejti milyen vészes rohamban fogy a magyar társadalom. Nem vagyok rasszista, de lassan már mi leszünk kissebbségben.

2010. szept. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!