Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma a híradóban láttam, hogy...

Ma a híradóban láttam, hogy aki nem szül gyereket az nem hasznos a társadalomnak és azért kéne fizetni, akkor annak is fizetnie kell akinek esetleg fogyatékos gyereke van, lesz mivel az sem hasznos eleme a társadalomnak?

Figyelt kérdés
2010. szept. 15. 07:55
 81/110 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy meg nem ribancoztam le,de nálad ott lehet a bölcsek köve,hogy ennyire mindent tudsz.Gondolom azt se tudod,melyik válaszoló vagyok,csak vagdalkozol jobbra-balra,csak nehogy véletlenül képen csapd magad:)))
2010. szept. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/110 anonim ***** válasza:
89%
Jaj, mostmár kár hőzöngened, a korábbi válaszolóval csúnyán mellényúltál, de persze nem ismered be, sőt, még neked áll feljebb. Szerintem kicsit visszavehetnél, leírtad a véleményedet, az érvekre nem tudtál érdemben reagálni, szóval akár el is mehetsz aludni.
2010. szept. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/110 anonim ***** válasza:
89%

A válasz írója 87%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:31


Köszönöm szépen, hogy helyreraktad 67%-ost, mert már nincs is kedvem válaszolni neki. Ő mondja, hogy vagdalkozom, miközben pont ő volt, aki árnyékra vetődött. :DD

2010. szept. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/110 anonim ***** válasza:
55%
Helyre bizony nem rakott,mert azt se tudja ki vagyok,helyre tenni amúgy is tárgyakat szoktak,amiket kézbe lehet venni:DDD Tök jó,hogy vannak olyanok,mint ti,halálra röhögöm magam rajtatok,olyan nevetségesek vagytok!Kösz hogy feldobjátok az estéimet!Tényleg kösz!!!
2010. szept. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/110 anonim ***** válasza:
89%
Hát ha neked ez kell, hogy fel legyen dobva az estéd, akkor gratulálok, igazán tartalmas életet élhetsz.
2010. szept. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/110 anonim ***** válasza:
89%

" Tök jó,hogy vannak olyanok,mint ti,halálra röhögöm magam "


Szerintem meg égsz, mint a rongy és el akarod hitetni mindenkivel, hogy jól mulatsz. De magadnak sajna nem hazudhatsz (nekünk sem, de mindegy). Egyébként itt csak nekünk van okunk nevetni. Szánalmas vagy és nevetséges.

2010. szept. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/110 anonim ***** válasza:
0%

Biztosan,hiszen családom van és boldog vagyok,esténként meg ide járok szórakozni azon,amit itt összehordtok egész nap.Hiszen mit is csinálnátok unalmas hétvégéiteken ti,akiknek esélye sincs családra?Gratulálok a jól fejlett kritikai érzéketekhez,hogy szánalmas vagyok,hiszen én féltem a pénzem,mint egy hörcsög,és én szidom a családosokat,ugye?Az igazság fáj,ezért támadtok és foglalkoztok velem már ki tudja hányadik napja.Ez jelent valamit.Azt,hogy kisebbrendűségi érzésetek van és ezért próbáltok eltaposni:DDD.

"Égsz mint a rongy":Magadról írtál?Hát persze.Elég égő.hogy nincs jobb dolgod,mint velem foglalkozni,pedig elvileg hű de hiper-szuper életet élsz!Itt a gyk-n?Ja,persze,hogy igen:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2010. szept. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/110 anonim ***** válasza:
93%
Nagyokos, képzeld, csak azért, mert nem támogatom ezt az eszement hülyeséget, attól még nekem is van családom, történetesen 3 éves fiam van. De semmi gond, megint mellé nyúltál, majd holnap ezt is kimagyarázod.
2010. szept. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/110 anonim ***** válasza:
12%
Ne már,még mindíg írogatsz!?Nem unod még?Nekem jó,legalább jókat röhögünk a párommal.Mit kéne kimagyaráznom amúgy?hogy nem jegyzem meg minden rám fröcsögő családi állapotát?
2010. szept. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/110 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem menjetek inkább hancúrozni egyet, az talán jobban megy. De látom te nem bírod megállni, hogy ne írj vissza. Na nekem mindegy, a továbbiakban inkább beszélgess a párocskáddal, én a magam részéről meguntam az offolást. Mellékesen megjegyzem, hogy én nem fröcsögtem rád (veled ellentétben), csak megemlítettem, hogy gyerekesek az "érveid" (az ilyen "és kész" jellegű dolgok).

Na további szép estét és jó mulatást, nálam azért ennél magasabban van a humor mércéje.

2010. szept. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!