Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Halt már meg "fiatalabb"...

Halt már meg "fiatalabb" közeli családtagod váratlanul?

Figyelt kérdés

Senkit sem akarok megbántani, vagy életkorhoz kötni, hogy mi számít fiatalnak, de pl. a 70 éves nagyszülő váratlan betegsége és a halála más kérdés.

70 évesen sem öreg az ember egy 85 éveshez képest, de sajnos annyira nem váratlan ha valaki ennyi idősen meghal.


Olyan váratlan halálesetre gondolok amikor az illetőnek még évtizedekig lett volna lehetősége élni az életkora alapján.

Gyorslefolyású betegség, öngyilkosság, baleset, amikor az életvitele sem utalt arra, hogy nem fog sokáig élni.


Ha valaki úgy érzi, hogy megosztana ilyen dolgot, ezen belül is az érdekelne, hogy a család hogy viselte akkor, és hogy viseli az idő elteltével?

Illetve, hogy miért történt a haláleset?


Előre is köszönöm ha valaki válaszol a kérdéseimre.



2022. ápr. 6. 18:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%
Nagynenemmmel beszelgettem .. egyszer csak merev lett ......es kesz
2022. ápr. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
98%
covid -40 éves rokonomat 5 nap alatt vitte el. Szülei összeroppantak, nem tudom túlélik-e
2022. ápr. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%

49 évesen öngyilkos lett a volt főnököm úgy, hogy előtte pár perccel még találkoztunk, mondta, hogy indul vissza Angliába (teljesen reális volt, mert ott dolgozott, mi annakelőttéről ismertük egymást... lassan 20 éves történet ez...).


Megittunk 1-2 sört meg ettünk egy finomat, aztán hazahozott (akkoriban még nem volt ez a zéró tolerancia), majd se szó, se beszéd eltűnt.


Pár hét múlva értesültem róla, hogy a tetemét megtalálták, és mint utóbb kiderült, alighanem én láttam utóljára élve. (Öngyilkosságot állapítottak meg.)


Nem közeli családtag, de közeli ismerős, és annakidején engem nagyon megrázott.

2022. ápr. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%
Az unokatestvérem 17 évesen, balesetet követő orvosi műhiba következtében. Részletekre nem emlékszem, messze éltünk egymástól. A családomnak ez az ága vallásos, ők fegyelmezettebben viselik a sorscsapásokat, de őket is nagyon összetörte a gyász.
2022. ápr. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%

A szomszéd lány, 31 éves volt, elment bevásárolni itt a városunkban, és autóbaleset érte:((

Borzasztó volt, hónapokig nem tértem magamhoz. Szülei még most sem önmaguk, 8 éve történt.

2022. ápr. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%
Anyám, 43 évesen áttétes bőrrák miatt. Fél év alatt elvitte. Sosem fogom elfogadni a halálát, csak megtanultam együtt élni a hiányával. 10 éves voltam, ennek 23 éve lesz e hónap 20.-án. Apám is nehezen viseli. Azóta érzek rettenetes dühöt az alkeszek és drogosok iránt. Ezek élnek, az anyám meg halott.
2022. ápr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
98%
3 éve az unokaöcsém 22 évesen éppen motorozott, amikor egy piros lámpánál állva felborult. Senki nem ment neki, senki nem lökte meg. Sokan rohantak segíteni, mert azt hitték elájult. De meghalt. Boncoláskor szívelégtelenéget állapítottak meg. Nem volt előjele, nem volt beteges. Nagynéném ma sem épült fel a gyászból, nem értik, és mi sem értjük.
2022. ápr. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
98%

Nagybátyám, 34 évesen, stroke.

Nagyszüleim majdnem belerokkantak, és a felesége is. Egy kisgyereket hagyott maga után.

2022. ápr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
86%

Egy barátnöm (35 évesen) kórházban volt egy kivizsgálás miatt - semmi komoly, csak ambulánsan nem ment volna. Telefonon beszéltünk, aztán elköszöntünk, mert ki akart menni még a kertbe sétálni, azt mondta, fél óra múlva hívjan újra, addigra megint ráér majd.

Amikor hívtam, egy növér vette fel a telefont, és közölte, hogy közben meghalt - egy ér megpattant a torkában.

Egyszerüen nem tudtam semmit mondani, annyira megdöbbentö volt.

2022. ápr. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%

Igen.

A gyász, a megrendülés tönkretette mindannyiunk életét, már semmi sem volt olyan mint azelőtt és nem is lesz. Nagyon sok év telt el azóta.

2022. ápr. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!