Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jogon gyanúsítanak?

Milyen jogon gyanúsítanak?

Figyelt kérdés

Tegnap énekeltem ,tesómnak van egy erősitője meg a haverja mikrafonja,és azt hittem kicsúszott a vezeték az erősítőből és leraktam,mert nem akartam azt hogy én basztam el..

Mikor haza jött orditott velem meg anyunak mondta hogy biztos hogy én törtem el... :(

Mert hogy mikor futottam ki akkor rántottam (fel sem áltam vele) :( Anya meg engem okol,meg 2 hét szobafogságot akar gép nélkül adni

13L


2010. szept. 15. 15:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom tudják, hogy te szoktál hozzá nyúlni...

És ha vmi nincs rendben, te vagy az első gyanúsított.

Hozzányúltál, vagy nem? Ha igen, ne csodálkozz. Gondolom nem 2 fillérbe kerül megjavítani.

2010. szept. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Odaatta nekem hogy énekelhetek vele ha akarok!!

És mire haza jött nem volt jó!! :(

De nem csináltam vele semmit...

10 éves mikrafon lehet azért atta oda hogy rám tudja kenni ha az egyik pillanatról a másikra tönkre megy

2010. szept. 15. 15:51
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha 100% biztos vagy, hogy semmiképp nem akadhatott meg a lábadban stb... akkor nincs semmi joguk hozzá :S

De gondolom a tesód a nagyobb meg az erősebb ezért neki fognak hinni :S

2010. szept. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Csak ültem!! Fel sem álltam mikor kimentem akkor ide a számítógép asztalra tettem
2010. szept. 15. 15:52
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha nem te voltál, mondd azt, hogy megmondanád ha te rontottad volna el.
2010. szept. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Én még az 1 évvel ezelőtti újságaimra is vigyázom... :(

Majd egy ilyen drága cuccra pont nem vigyáztam volna :O

2010. szept. 15. 15:56
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
nem tudom de nálam is mindig a lány tesóm rontotta el a gépet XD aztán rájöttem hogy túl sokat várok el :D
2010. szept. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért téged gyanusítanak, mert tudják, hogy úgyse mered megvédeni magad és eltűröd, majd megalázkodsz. Ez kell neked? Mond meg anyádnak, hogy: "k*rvára nem lesz itt semmi szobafogság, mert nem te b*sztad el."
2010. szept. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, ez van akkor, ha valaki nem érti meg, hogy semmi nem tart örökké. Ez a mikrofon eddig bírta, ha nem nálad, másnál purcant volna ki. Csak most te voltál kéznél. Nálunk a nagyobbik lányom ilyen, ha valami tönkre megy, tuti az ő kezében. Soha nem hibáztatom, mert ha az a valami az én kezemben van, akkor nálam döglik be. A múltkor a porszívó motorja égett le. Jó, az is több, mint 20 éves volt, de még meg is nézte a porzsákot, hogy tiszta-e, nekiállt takarítani, és én kapcsoltam le a gépet, mert éreztem a szagát. Szegény lányom meg elbőgte magát, hogy minden nála döglik be. Mondtam, ha én kezdek el porszívózni, nálam ég le. Ennyi!!!
2010. szept. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
most, hogy gépezel?
2010. szept. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!