Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egesz csaladom ellenem...

Az egesz csaladom ellenem van, en rontottam el valamit vagy csak fogadjam el hogy en mas vagyok mint ok es szakitsam meg a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Nem tudok a csaladommal kijonni. Ok ugyanolyanok, en nem.

Ok kb ugyanugy gondolkoznak mind, csak en nem. Ha kinyitom a szam valami miatt, minden vagyok....ők ellennem vannak 5 en en egyedul.

Barmit mondok , nincs igazam , nekik van igazuk mert en egyedul vagyok. Regen még el tudtam nyomni magamban a dolgokat, de mar nem. Ha nem tetszik valami igen kinyitom a szam es olyankor is megvannak orulve hogy en meg mertem szolalni es en csinalom a veszekedest meg a cirkuszt meg en rosszindulatu vagyok meg minden vagyok csak jo nem. Ugy erzem koltozes utan nem fogom veluk tartani a kapcsolatot ,mert az egesz eletem tonkre teszik. Es ha ossze veszek pl Anyaval az egesz csalad nem szol hozzam es levegonek neznek meg egy bolondnak....de ha Tesom veszik ossze Anyaval semmi problema nincs itthon, hozza ugyanugy szolnak. Ezekbol a dolgokbol azt veszem eszre csak velem csinaljak direkt igy a dolgokat.

Es annyira bant hogy nem tudom en rontottam e el valamit, vagy ők ok nelkul utalnak engem.


2022. ápr. 15. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Nyilván őket nem érdeklik a véleményed és így nyilvánítják ki. Egyszerűen tartsd vissza vagy mond el egy másik ismerősödnek akit érdekel.
2022. ápr. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyjátok ezt a kapcsolatot költözés után… Karácsonykor egy kis családi összejövetel max, de annyi. Ez csak a te lelkedre megy, szerintem nem éri meg emiatt megbetegedned
2022. ápr. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
Kb. minden kamasz így gondolja. Majd elmúlik.
2022. ápr. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem kamasz vagyok.


Azt a belinkelt kerdest nem en irtam, elkezdtem olvasni de amikor a gyerek tema szoba jott abba hagytam. Ott gyerek van teljesen mas az en sztorim.

2022. ápr. 15. 22:45
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
Akkor ha nem vagy kamasz akkor ki kellett volan ebből már nőni rég.
2022. ápr. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
Pedig elég tipikus kamaszhiszti, amit előadtál.
2022. ápr. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"megvannak orulve hogy en meg mertem szolalni es en csinalom a veszekedest meg a cirkuszt meg en rosszindulatu vagyok meg minden vagyok csak jo nem."


Csak akkor van veszekedés, ha te kinyitod a szádat?

2022. ápr. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A ködnek néznek sem te voltál? Ha de, akkor fütyülj rájuk amint el tudsz költözni tőlük.
2022. ápr. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem van egy aránylag elég nagy pszichológiai elméleti és gyakorlati tudásom.

Olvasva a kérdésedet, elég magabiztosan kifejelnthetem, hogy nem te rontottad el.


De nyugodtan menj el egy pszichológushoz. Még a nyomib féle is tisztán fogja látni ezt a tényt.

2022. máj. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!