Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a családtagj...

Mit csináljak, ha a családtagjaim állatok? Mindig csak kiabálnak, rettentő hangosak, nagyon zavar már!

Figyelt kérdés
Nincs saját szobám, tesómmal közös és ő is mindig ordít, vagy hangosan bömbölteti a zenét. Anyám ordítva beszél apámhoz, aki 1 méterre van tőle. Már nem bírom!
2022. ápr. 29. 01:00
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Most is annyira felidegesítettek, hogy nem tudok elaludni, pedig holnap dolgozatot írunk...

Tesóm egész nap bömböltette a zenét, nem tudtam tanulni, anyám csak este 11-kor ért haza. És akkor a kis kedvencének ad igazat és engem ordít le. Elegem lett és mindenkit elküldtem a. erre tesóm megpofozott anyám meg adta alá a lovat.

még mindig remegek az idegtől.

17L

2022. ápr. 29. 01:08
 2/17 anonim válasza:
100%

Nálunk szinte ugyanez van. Csak én 2 testvéremmel osztozok a szobán. Itthon kivétel nélkül mindenki ordítva beszél. Este 10kor (ami úgy gondolom hogy annyira nincs is korán..) lehetetlen elmenni aludni, mert még mindenki él. Hugom zenét hallgat/tiktokot néz full hangerőn (van fülhallgatója, de ugyan minek..), nővérem hangosan tanul, világít a lámpával, a szüleim meg üvöltve kommunikálnak.

Hiába szólok bármelyiknek is, nem fejezik be. Sőt, még én kapok ki, hogy miért teszem szóvá.

Sajnos nem tudsz mást csinálni, csak tűrsz. Vagy valami úton módon alkalmazkodsz..

2022. ápr. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
97%
Szerintem költözz el 18 évesen és szakíts meg velük minden kapcsolatot! Ha ilyen toxikusak, akkor nem érdemlik meg, hogy bármilyen formában tudjanak rólad a jövőben. Ez az én véleményem.
2022. ápr. 29. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%

Vennék valami brutális erősítőt vagy kérnék ajándékba, aztán feltekerném tökig, főleg ha vakamelyiknrk fontos dolga lenne másnap, vagy csak simán korán kell kellnie. Ha meg sír valamelyik akkor megmondanám, hogy: Na, látjátok, Ti ugyanezt csináljátok velem.

Te esetben a szép szó semmit nem ér, oda kell csapni az asztalra, hogy észre vegyenek!

2022. ápr. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy mindig éjfél után tünnek fel az iylesmik...
2022. ápr. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
96%
Még 1 év és költözhetsz. És én, a többiekkel ellentétben adok lehetőséget is, hogy hová: kolesz, sereg, rendőrség.
2022. ápr. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
iskolai könyvtárban nem tudsz tanulni?
2022. ápr. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
19%
na, már megint egy sztori ahol mindenki más hülye....
2022. ápr. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hát nyilván én vagyok a hülye tényleg...
2022. ápr. 29. 09:10
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg ha senki sem áll melléd a családodból.
2022. ápr. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!