Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? Meghalt a 16 éves...

Mit tegyek? Meghalt a 16 éves erdélyi kopónk (2 hete) és rettentően hiányzik. Együtt vele nőttem fel ( 13 éves vagyok )

Figyelt kérdés

2018. márc. 5. 12:12
 1/4 p33ter válasza:
100%
Szia ! Én is egy kutyus ,,mellett,, nöttem fel és sírattam is hosszú ideig, 1 év telt el mire kb. sikerült túl tenni magam rajta, aztán újból lett kutyánk és minden happy azóta is . A halál is az élet része, és meg kell tanúlnod elengedni dolgokat... de járj ki társaságba éld az életet ugyanúgy és meglátod idővel egyre könnyebb lesz .
2018. márc. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyes válaszoló: van még egy kutyánk, neki a kislánya. Csak ő nagyon különleges volt és mindig szomorú leszek ha rágondolok :(
2018. márc. 5. 13:14
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor végülis ott van egy része a másik kutyátokban.

Tudom, hogy nehéz. De próbálj minél többet foglalkozni a másik kutyával, ez majd elűzi a magányt. Egy idő után majd csak a szép emlékek fognak eszedbe jutni, ha rágondolsz. Akkor lépsz majd túl igazán.

2018. márc. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyászold meg, mást nem tudsz tenni. A halál az élet része, el kell fogadni, hogy előbb-utóbb mindenkiért eljön.
2018. márc. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!