Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a barátnőmnek 20....

Mit vegyek a barátnőmnek 20. szülinapjára? (lány vagyok)

Figyelt kérdés

Elég gazdag,finnyás és jólnevelt.Szóval perverz dolgok kizárva,valami maradandó kéne nekem.

Kb 10ezer FT-ig.


Köszi a tippeket!


2010. szept. 16. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne vegyél, hanem csinálj, vagy csináltass neki valamit (akár ékszert is), mert annak nem a pénzbeli értéke lesz a valódi értéke, hanem az egyedisége.
2010. szept. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
valami király táskát,gondolom ismered az izlését,annak hasznát is veszi,vagy valami barátságot kifejező ékszert.Vagy ha esetleg eszedbe jut hogy vágyna valamire..bár ha gazdag már mindene megvan.
2010. szept. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

igen neki már csak egy ájfon 4G kell..szal értitek.

De mit tudnék neki csinálni?Már rajzoltam neki egyszer karácsonyra(mert azt tudok),de azt már előttem!

Ékszer mitől lesz egyedi?!hiszen meg kell hozzá vennem a medált vagy bármi.Neki minden arany v fehér arany:D

Ilyen gyöngyös cuccokat én nem tudok csinálni:(

2010. szept. 16. 18:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól félek, hogy bármit veszel, nem fog neki tetszeni. Ha igaz barátnő, akkor bárminek örülne, amit tőled kap, de úgy érzem te már előre félsz, hogy nem fog örülni, vagyis lehet, hogy nem igaz barátnő? Akkor meg nem kell neki venni semmit :I Egyébként mi barátok nem ajándékozgatunk, max ha valaki külföldön jár. Próbálunk függetlenedni a karácsony-ajándék, szülinap-ajándék, húsvét-... sztereotíp gyári futószalag értékrendtől :)
2010. szept. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem nem igazi barátom,vagyis én nem tartom annak a hozzám való viszonya miatt,de én tőle szülinapomra 40 ezer ft értékű ajándékot kaptam:S
2010. szept. 16. 20:59
 6/6 anonim válasza:
Na, végül mit vettél neki?^^
2017. máj. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!