Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy lány meghívott a szülinapj...

Egy lány meghívott a szülinapjára, de alig ismerem. Tudtok amolyan "univerzális" ajándékot, aminek mindenki örülne?

Figyelt kérdés
Párszor beszélgettünk csak, ott dolgozik közel hozzám és szoktunk együtt kávézni, de ennyi, alig ismerem, igy az izléséről sincs sok fogalmam.. Ma van a szülinap, tegnap mondta, hogy elugorhatnék hozzá a bulira. Én ilyen tusfürdő+dezodor féle szettre gondoltam, nektek vam még valami tippetek? Más ötletem nemigen van...
2011. aug. 9. 15:54
1 2
 1/12 anonim válasza:
Ha már illatszerben gondolkozol akkor szerintem inkább vegyél neki egy a mostani parfümjéhez hasonló illatú parfümöt.
2011. aug. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Hailey13 ***** válasza:

fhuu nem könnyű:D

valahogy csak kéne valamit kérdezősködni másoknál, akármi ajándék most eszembe jut apróságok közül, lehet van olyan akinek nem tetszene. esetleg valami utalvány, kevesebb összeggel, amit több helyen el lehet költeni?

mondanám még, hogy virág és egy egyszerű de ötletes képeslap (sok helyen láttam, jó szövegekkel) de még virágból is lehet van egy nagyon kedvenc fajtája, meg olyan amit nagyon nem szeret, és esetleg pont azt veszed..

2011. aug. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Pont az a baj, hogy nem ismerem még az izlését, ezért nem is tudom, milyen parfümöt használ. Sőt megkockáztatom, hogy nem is gasznál semmilyet, nem olyan típus.
2011. aug. 9. 16:02
 4/12 Hailey13 ***** válasza:

ezüstkarkötő!:D nekem most pont az kéne, és sok lánytól hallottam mostanában hogy az ezüst az új arany:D

mondjuk nem tudom mennyit költenél rá, minimum 2000Ft egy jobbféle. és bármelyik ékszerboltban van, pl bijou brigitte-ben

2011. aug. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A képeslap jóötlet, az lesz a kiegészítő! ha legalább jártam volna nála otthon, abból is le lehet valamit "olvasni", hogy miket szeret...
2011. aug. 9. 16:04
 6/12 anonim ***** válasza:
Karkoto egy ismeretlen lanynak? Na ne!
2011. aug. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Hailey13 ***** válasza:
a karkötő mindenkinek tetszik, főleg az ezüst, ennyit akartam mondani vele, az anyagi helyzetéről meg nem esett szó.:D
2011. aug. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Talán a leguniverzálisabb ajándék mikor valaki nem tudja mit adjon egy bizsu az illető neve kezdőbetűjével ellátott nyaklánc. Ha nincs ötleted vehetsz vagy csinálhatsz egy kicsit (ékszer)dobozt, üvegfestés.

Esetleg ha vennél valamilyen kávékülönlegességet neki?

Valamilyen díszesebb toll?

2011. aug. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem képeslap meg egy nagyobb bon-bon. Tudom semmi kreativitás nincs benne,de ezzel nem lehet mellélőni:D
2011. aug. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet, hogy hülyeséget mondok, de esetleg vihetsz neki egy csomag finom kávét. Azt úgy is tudod, hogy szokott kávézni. Szépen becsomagolod, mellé a képeslap. Meg esetleg egy csomag bon bon. Nem kell nagy dolgokra gondolnod, az a lényeg, hogy szeretettel add, de ez persze csak egyéni vélemény.

2011. aug. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!