Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a keresztneved? Ha választh...

Mi a keresztneved? Ha választhattál volna magadnak keresztnevet, mi lett volna az?

Figyelt kérdés
Miért?

2022. máj. 2. 14:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

Zita vagyok. Nem tudom mit választottam volna, kislányként a Lilla, a Jázmin meg a Pálma tetszett, most épp az Írsz.

De összességében szeretem a Zitát, teljesen megfelel nekem.

2022. máj. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%

Anita vagyok, kiskoromban nem tetszett, de nem volt konkrét elképzelésem, amit helyette szerettem volna.

Ma már tetszik

2022. máj. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Léna, számomra jó teljesen, nem cserélném.
2022. máj. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Niki vagyok, nem igazán szeretem. Sára, Réka, Dorottya...ezekkel lennék kibékülve.
2022. máj. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Zita vagyok,nem cserélném le.
2022. máj. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

Dóra névvel születtem, de nagyon nem tetszett, hogy mindenki rögtön Dórinak becézett, a Dóra névvel alapból nem lenne bajom leszámítva, hogy elég gyakori.

14 évesen megváltoztattam a nevem és így lettem Dália. Azért választottam ezt a nevet, mert ritka nevet szerettem volna, de mégse nagyon kihívót, olyat amit alapból nem becéznek és D betűvel kezdődjön. Most a becenevem Lia a hozzám közelállóknak, a Dóra pedig csak a második keresztnevem.

2022. máj. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Erika vagyok, gyerekkoromban nem tetszett, de most nem cserélném le.
2022. máj. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%

Borbála vagyok.


Ha választhattam volna, Anna, Izabella vagy Nóra lettem volna szivesen.

Miért?∶ Mert a Borbála név úgy ronda ahogy van, a becenevei meg még rosszabbak.

2022. máj. 16. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%
Szimonetta vagyok. Elég ritka név, nem szerettem mert hosszú a vezetéknevemmel meg a 2.keresztnevemmel, de mostmár nem cserélném le :)
2022. máj. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%
Luna a nevem és nem cserélném le semmiért sem . Nem nem a HarryPotter alapján kaptam a nevem , de nem zavar amikor rá kérdeznek .
2022. máj. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!