Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a családba...

Mit gondoltok a családba beletartozik az egyetlen házikedvenc?

Figyelt kérdés

És a főkérdés:

Mit gondoltok egy katasztrófa esetén amikor a mentőosztag egytől egyig menmenti az embereket, de szól a végén, hogy a kutyáért már nem tudunk visszamenni. Kétlem, hogy 4 ember fordulás után nem tudta volna az 5. kanyart megoldani és ha az egy ember lett volna akkor biztos kihozza. Nekem a kutyám többet ér mint némelyik családtagom....


2022. máj. 6. 11:44
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
12%
És igen, családtag a házikedvenc, de ettől még nem kezdek látványosan utálkozni az emberke, "meramorzsi fontosabb" Lehet megint lepontozni, meg acsarkodni, de ha valami idióta amerikai filmes módon olyan helyzetbe kerülnék (nem fogok) hogy választani kéne: anyámat mentsem, vagy a kutyámat, akkor egyértelműen az emberélet az első. Mondjuk nálunk nem szokás se bezárni, se láncra verni a kutyát, úgyhogy lenne esélye menekülni.
2022. máj. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
86%
teljes értékű családtag
2022. máj. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
65%
Ranschburg Jenő veje így halt meg, visszament a kutyáért az égő házba. Három gyerek maradt utána...
2022. máj. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
30%
Nagy barom volt. Biztos díjazta a családja hogy őket hagyta a picsába a kutyáért.
2022. máj. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
22%
Jaj, bocsika, elfelejtettem hogy az ilyen kérdéseknél a józan észre allergiásak, csak bólogatni szabad a hisztis kérdezőnek.
2022. máj. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
29%
Nyilvan csaladtag, de abszurd a felteves, a kutya tudja merre van a kijarat, az eletet kockaztatva is elmenekulne, nem tudja felmerni a helyzetet es ugyis futasnak ered... szoval en ettol nem felnek. Bezarva sosem hagyom oket, kutyaajton akkor jarnak ki-be, amikor akarnak.
2022. máj. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
72%
Természetesen a család szerves része a kutyánk. Katasztrófa esetén én addig nem mennék sehova, amíg őt ki nem mentettem, kizárt, hogy nélküle én bárhova mennék ilyen esetben.
2022. máj. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
6%
nem
2022. máj. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
90%
Ha egy ilyen eset megtörténik, a kutya ösztönből is menekülni fog, nem fog a gazdára várni hogy kimentsék, persze ha nincs elzárva és tudja merre van a kijárat.
2022. máj. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
77%

A mentő osztag az embereket menti. Az ember élet értékesebb, mint bármelyik kedvenc. Pláne, hogy a mentosoknek, tűzoltóknak, stb semmi érzelmi kötődése nincs más haziallatahoz. Egy macska, kutya, akarmi miatt ők nem fogják a saját életüket kockáztatni, nem is tehetik.

Van egy kutyám és harom macskám, ha tűz ütne ki, egyertelmu, hogy megprobalnam őket is menteni - a gyerekem, férjem és anyósom után. Ha a szomszédban ütne ki tűz, és ott kellene segítenem, ott is a gyerekeket mentenem, aztán felnőtteket és max ha nincs nagy veszély, akkor állnék neki az állataikat keresni.

2022. máj. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!