Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a családba...

Mit gondoltok a családba beletartozik az egyetlen házikedvenc?

Figyelt kérdés

És a főkérdés:

Mit gondoltok egy katasztrófa esetén amikor a mentőosztag egytől egyig menmenti az embereket, de szól a végén, hogy a kutyáért már nem tudunk visszamenni. Kétlem, hogy 4 ember fordulás után nem tudta volna az 5. kanyart megoldani és ha az egy ember lett volna akkor biztos kihozza. Nekem a kutyám többet ér mint némelyik családtagom....


2022. máj. 6. 11:44
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
82%
Beletartozik, de nem az ő élete az elsődleges a mentő osztagoknak. Mikor minket kihoztak a tűzoltók az égő lakásból és átadtak a mentősöknek megkérdezték van-e meg valaki a lakásban, vagy kisállat. Visszamentek a macskánkért, őt is kihozták. Én nem tudtam, csak hirtelen bezárni egy fustmentesebb helyen lévő szekrénybe, hogy ijedtében ki ne ugorjon a kitört ablakon vagy az erkélyen, el ne ájuljon a füsttől. Megpróbáltam becsavarni egy pokrócba és beletenni egy szatyorba, hogy kivigyem, de nem maradt benne. Nekem a gyerekem volt az első, hogy ő mindenképpen jusson ki, és minden esetben őt választanám, bármennyire is családtag egy kisállat.
2022. máj. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
69%
Imádom a macskáinkat, de nem egyenlőek az emberi szeretteimmel. Eszembe nem jutna előbb őket menteni a párom, szüleim, tesóm stb helyett (gyerek még nincs). Ha őket biztonságban tudom, természetesen megpróbálnék segíteni a cicákon is, de nem emberélet árán. Ja és ez abszolút nem feladata a mentőknek, tűzoltóknak sem, még emberért sem mehetnek be, ha túl veszélyessé válik a helyzet. De egyébként mentettek már kisállatokat szép számmal.
2022. máj. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
91%
Természetesen a családon tagjai és nem hagynám őket sose ott!
2022. máj. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 Metionin ***** válasza:
90%
Családtagok és visszamennék értük ha tudnék. Anno amikor hasonló helyzet volt a családomban, apám visszament az állatokért, kétszer fordult, harmadszorra későn érkezett. Azóta is bántja a dolog.
2022. máj. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
60%
Akkor menj vissza a kutyadert te. Örülj hogy ha bajba kerülsz érted egyaltalán valaki vissza tud vagy akar menni. A kutyáért ha nagyon veszélyes a helyzet, sajnos nem elvarható hogy az életét kockáztassa a mentőegység. Még az emberért is necces. Majd ha neked kell valasztani a csaladod es kutyad közt, úgy mérlegelsz ahogy akarsz, de egy idegen nem fog filozofalgatni hogy a kutyus jobb- e mint nemelyik embernek csúfolt vadbarom..
2022. máj. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!