Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A kérdésem két részből állna....

A kérdésem két részből állna. Először is miért van az, hogy ha Gyeden vagy akkor már értéktelennek számitasz? Másodjára miért lett ilyen lusta, b*nkó a férjem?

Figyelt kérdés

Gyeden vagyok lassan 2 éve,nem fényezem magam,de a belem kilóg sokszor,és éjfél előtt ritkán kerülök ágyba.A férjem meg mostanában állandóan alszik,igaz dolgozik és ezt becsülöm,de utána semmit nem csinál,csak alszik,fekszik,a gyerek körül is alig segít.Most ott tartunk,hogy a gyerekünk nem is akar nála ellenni,sír ha ölbe akarja venni.Ma is este 9-re értem haza a fiunkkal,annyit kértem mosogasson már el ha lehet,persze nem tette meg.

Amikor szóvá tettem,akkor mindenféle h*lye p*csa voltam,orditott ahogy a torkán kifért,hogy én csak itthon vagyok stb,stb,és belehalok egy kis munkába.

A gyerek üvölteni kezdett mivel 2 méterre állt tőle,de még akkor is csak k*rvázott(!!!).

Elküldtem a férjem,mert nem bírtam,hogy igy beszél velem,és a gyerek ne ezt hallja.Teljesen elhagyta magát és alig van a gyerekkel is.

Mit tegyek?Tényleg sokat kértem?

Nem először fordul elő ez a viselkedés nála,már anyósom is kivan tőle.


2010. szept. 17. 21:45
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
64%
itt az idő, h szakiccsá, me a gyereket ijen melet akarod felneveni?
2010. szept. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%

nem lehet, hogy van valami problémája ami miatt kivan és azért ilyen?amúgy elég durva amit leírtál, sajnállak:(

ha leülnél vele beszélni nem segítene?

megismerkedésetek alatt nem derült ki hogy ilyen a férjed?

2010. szept. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
92%
A férjed nincs tisztába a gyereknevelés részleteivel. ÉS ahogy látom csak magával törődik. Ennek jó vége nem lesz. Hogy beszélhet így valaki a másikkal. Ez nem a szeretett jele.
2010. szept. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:

Megismerkedésünkor tenyerén hordozó tipus volt.Beszélni vele nem tudok"értelmesen" mert olyan mint ha itt sem lenne,válasza általában annyi, hogy "persze" meg "aha".

Nem egy beszélgetős fajta.

Neki problémája van mindennel,h*lyék a munkahelyén,h*lyék a szülei,mindenki h*lye rajta kívül.

2010. szept. 17. 22:11
 5/44 anonim ***** válasza:
84%
Úgy otthagynám,mint a huzat!
2010. szept. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:

Amióta összeházasodtunk azóta ilyen,mintha már nem kellene törnie magát semmiért.Azt hiszi,hogy minden okés és nem kell tennie semmit.Van,hogy 2 hétig nem borotválkozik meg hasonlók.A fiunkat imádja de nem tud vele mit kezdeni.Jó ha 2x levitte sétálni azt is úgy,hogy mondtam neki.Nekem is vannak hibáim de nem hinném,hogy egy K*rva lennék,lustának meg végképp nem tartom magam.

Többször ő szólt már rám,hogy pihenjek mert már túlzásba viszem a rendrakást,takarítást,intézkedést stb.

2010. szept. 17. 22:15
 7/44 A kérdező kommentje:

Ja igen,most annyira kikelt magából,hogy még a villanykapcsolót is betörte ugy rávágott.

Teljesen kivagyok már,és ezt tényleg igy kell csinálni,mert megkértem,hogy segítsen?De a legszörnyűbb,ahogy és amiket mond.:(

2010. szept. 17. 22:17
 8/44 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem kérdezd meg hogy válni akar-e?Lehet,hogy azt mondja igen,de nem tudom,mennyire tesz jót neked,meg a gyereknek,ha így viselkedik.
2010. szept. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
Nem akar válni,szerinte mi örökre együtt maradunk.De nem hinném,hogy akarom mivel nem akarok boldogtalan lenni egy életre.
2010. szept. 17. 23:24
 10/44 A kérdező kommentje:

Jót biztos nem tesz,én boldogtalan vagyok,a gyerek húzódik tőle.

Tudom hogy nagyon szereti a fiát,csak borzasztóan elhagyja magát.Én meg nagyon szomorú vagyok,hogy amiről azt hittem örökké tart az most nem megy.

2010. szept. 17. 23:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!