Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha már egyszer voltam férjnél,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már egyszer voltam férjnél, de nem volt menyasszonyi ruhám másodjára fel-e vehetek menyasszonyi ruhát?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 25. 14:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha arra vágysz, hogy menyasszonyi ruhában menj férjhez, miért ne tehetnéd?Engem biztosan nem gátolna semmilyen hagyomány vagy szokás abban hogy felvegyem ha arra vágyom. Ha rám hallgatsz, tedd azt amit a szíved diktál.... ez a Te napod lesz!!

2008. ápr. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Így van! Tedd azt, amit szeretnél, és ne foglalkozz mással!
2008. ápr. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Fel!
2008. ápr. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze! :)))
2008. ápr. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
szerintem meg ne vedd fel.
2008. ápr. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%

Jaj! Helyesen: FELVEHETEK-E

Bocs, de nem bírom az igénytelenséget!

2008. ápr. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
47%
A fehér menyasszonyi ruha az érintetlenség szimbóluma, ezért sokan színes esküvői ruhát vesznek fel a második esküvőre, mert mulatságosnak éreznék hangsúlyozni az ártatlanságukat.
2008. máj. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

sztem nyugodtan vedd fel.mindig bánni fogod,ha nem az lesz rajtad,amit szeretnél.

valaki irta az ártatlanságot.miért manapság az első esküvőn se "ártatlanok" a lányok.eddig 2ről hallottam.ugyhogy tökmindegy.

2008. máj. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
bocsi,érintetlenség.
2008. máj. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti válaszolónak: tök igazad van!:) Manapság a házasulandó párok hány százaléka nem volt még együtt?... Eleve ha abból indulunk ki, hogy sok embernek több komoly kapcsolata is van, mielőtt megtalálja az igazit.. Ez lehet, hogy pár embernek nem tetszik, de megváltozott a világ, és ezt el kell fogadni!

A kérdezőnek: nyugodtan vegyél fel menyasszonyi ruhát, vagy azt, amit akarsz! Az a lényeg, hogy Te jól érezd magad, ez a Te napod! Mikor élj magadnak, ha nem most?...

2008. júl. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!