Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez így normális?

Szerintetek ez így normális?

Figyelt kérdés

Párommal összeköltöztünk már egy ideje. Tudni kell, hogy a nagypapájától örökölt egy házat, amit felújítottunk, abban élünk. (félreértések elkerülése végett fizetek minden rám eső részt)

Párom apukája elég sokszor csinálja azt, hogy egyszer csak beközli hogy ő most beugrik (mindig van valami kfogás hogy miért) úgy, hogy otthon se vagyunk. Van kulcsa, általában akkor jön-megy amikor kedve van. Szerintetek ez így oké? Van, hogy otthon nem úgy van mindig kitakarítva, vagy épp fehérnemű maradt a fürdőben stb.. mert nem várunk ugyebár senkit. És tök kellemetlen amikor napközbe közli hogy ő átugrik mert ez meg az kell neki, vagy kertészkedni, vagy bármi..(Régen nem is közölte, volt hogy én szabin otthon voltam, és egyszer csak megjelent. Már szerencsére szól legalább előtte fél órával) Mégis csak mi lakunk ott, és nekem ez olyan fura, hogy ha nem vagyunk otthon, akkor is megy sokszor. De lehet én gondolom túl, és teljesen normális ez a szitu. Köszönöm ha válaszolsz!



2022. máj. 31. 14:53
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
88%
"Véletlen" törd bele a kulcsot a zárba, aztán cseréljetek zárat, onnantól már nem elsz kulcsa hozzá.
2022. máj. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
(Hozzáteszem, van amikor nem egyedül megy, hanem feleségével, vagy a fiával párom tesójával)
2022. máj. 31. 14:58
 3/34 A kérdező kommentje:
1-es valószínű párom adna nekik újat, mivel szerinte ez normális. A zár pár éve lett kicserélve, akkor is kapott.
2022. máj. 31. 15:00
 4/34 anonim ***** válasza:
95%
Ez van, ha nem a sajat hazadban laksz. Ha ez a parod szerint normalis, akkor nem tudsz mit tenni.
2022. máj. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Később el szeretnénk költözni máshova, ami közösen lenne véve is.(Bár szerencsére más dolgokban nem így áll hozzá, hogy azért mert ő örökölte, nekem kuss a nevem) Azt mondta ez ott is így lesz, mert őt nem zavarja.

Inkább arra lennék kiváncsi, szerintetek mennyire zavaró ez? Ti sem vennétek jó néven, vagy nem kell ezt felfújni ennyire?

2022. máj. 31. 15:09
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális. És ha a párod ezt a közös ingatlanban is így tervezi, akkor én már most szakítanék.

Nekem anyósék még jó szándékból se rendezzék a kertet, aztán majd az jön, hogy pakolgat a házban, mert kupi van szerinte, ha gyerek lesz rád jár ellenőrizni, biztos, hogy ezt nem csinálnám.

2022. máj. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
26%
Ez a kérdés már volt. Az akkori válaszaink miért nem voltak elég jók?
2022. máj. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Több mint zavaró.


"Később el szeretnénk költözni máshova, ami közösen lenne véve is. Azt mondta ez ott is így lesz, mert őt nem zavarja."

Szerintem mikor felhoztad, nem az érdekelt téged, hogy ŐT zavarja-e. :D Megmondhatnád neki. TÉGED zavar. Amúgy most is tudja, csak te le vagy szarva, őt meg nem zavarja.


Ez az ember mi a szarnak költözött egyáltalán el a szüleitől? Így felesleges volt, hiszen most is tele van velük a privát szférátok, otthon dugtok, aztán egyszercsak ott állnak az ajtóban, mintha a gyerekszobája lenne, már ne haragudj... Monokinizel a kertben (mert otthon úgy napozik az ember ahogy akar), és apósod melléd guggol palántázni. Egyébként mi a toszt turistáskodnak ott állandóan, mi olyan érdekes ott nekik? Hogy még családostul is mennek? Az a weekendházuk?


A pasidat látom az sem zavarja, hogy téged zavar. De kedves... Vajon az sem zavarná, ha a te pereputtyod kísértene a házban, hogy fingani se tudjon tőlük?

Jaj, szakíts vele. Csak a bajod lenne vele, meg a családjával is.

2022. máj. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nagyon nem oké az, hogy nem tartják tiszteletben a határokat, párod részéről meg nagyon gáz, hogy nem veszi figyelembe az igényeidet. Ez ugyanolyan, mint nálunk gyerekkoromban, amikor apukám kopogás nélkül nyitott be rendszereen és a mai napig nem érti, hogy ezzel mi a baj. Szerencsére erről az "erre jártam és beugrottam" dologról sikerült leszoktatnom őt."
2022. máj. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

6-os Igen ezaz, hogy párom a jószándékot látja benne, mert h ő csak segíteni akar a kertbe. Meg hogy most miért baj nekem, ha otthon se vagyunk.. Hát pont ezért! :D

7-es, én nem írtam még ide ki kérdést, nem tudom melyik az.

8-as, Nagy részével egyetértek. Én sem tudom tényleg miért járkálnak oda, mintha nem akarnák hogy külön életünk legyen. De közbe meg úgy a hétköznapokban nem beszélünk túlzottan, nem is jönnek gyakran úgy kifejezetten hozzánk, szóval nem tudom mi célt szolgál.

De a legfurább hogy páromnak ez természetes.

2022. máj. 31. 15:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!