Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden megtervezek, hogy...

Minden megtervezek, hogy lehet ezt lekuzdeni, van meg ilyen rajtam kivul?

Figyelt kérdés
Mindent elore tervezek, aztan persze nem ugy alakulnak a dolgok es en vagyok felhaborodva. Tudom, hogy ezt nem igy kene, carpe diem, meg minden, probaltam, de nem ment. Van meg rajtam kivul ilyen "orult"?
2010. szept. 19. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat, én is ilyen vagyok. Soha nem tudok semmit gyakorlatilag csak úgy spontán csinálni sem. Ha meg van valami, akkor részletekig mindent előre kell terveznem, nem tudom elengedni magam. Nem tudom, te hogy vagy ezzel, de én nagyon szenvedek tőle.
2010. szept. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ezt precizitásnak hívják. Szerintem ez jó dolog, csak tudni kell kezelni ha valami nem sikerül. Csak nem szűz a horoszkópod?Mert arra nagyon jellemző. Én is ilyen vagyok, nyaralás előtt listát írok, hogy mit kell vinni, ezért semmi nem marad itthon. Megtervezem az útvonalat, kiszámolom a költségetek és k*rva nyugodtan indulok el, mert mindenre felkészültem.
2010. szept. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szia :) en is ilyen vagyok, mindent megtervezek elore! en valahogy nem erzem magam biztonsagban ha nem tervezek:P
2010. szept. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy nézem, hogy belőled és belőlem lehetne egy normális embert csinálni. Én pont az ellentéted vagyok, nem tervezek meg előre semmit. Így viszont sokkal nagyobb az esélye, hogy a hirtelen jött ötlet kudarcba fullad. Én meg emiatt vagyok ideges. :-)
2010. szept. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
En az ilyeneket nem, hogy bevasarlolista, mert az nekem megy, valahogy kulonos tehetsegem van a pakolashoz es bevasarlashoz. Meg sose hagytam otthon semmit. :) Na, de hogy kinek, mikor, mit mondjak. Hova menjek, mikor szuljek, hany gyereket, mit vegyek fol holnap, hogy viselkedjek itt vagy ott, ebben a szituban vagy abban. Mindent. Ez mar pszichologiai eset.
2010. szept. 19. 15:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, lehet, hogy tényleg pszichológiai eset, de sajnos én is ilyen vagyok. Gyakran úgy érzem megőrülök tőle. Én még suliba járok, és minden utolsó órán megtervezem mit mennyi ideig, mettől-meddig fogok tanulni stb.
2010. szept. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én pontosan egy ilyen ember mellett élek, akinek a tökéletes ellentéte vagyok, de kezdem átvenni ezt a gondolkodásmódot. Nagyon nagyon kényelmetlen.

Ha a pontos tervezgetés után nem úgy alakulnak a dolgok, ahogyan szeretted volna, meg kell próbálni elfogadni. Nem lehet mindent irányítani, és nem is kell. Ezt a precizitást a munkában kell inkább hasznosítani. Otthon meg felejtsd el, és hagyd, hogy a körülötted lévők is alakítsák az életedet.

2010. szept. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!