Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan emberke, akinek...

Van itt olyan emberke, akinek segitettek a gyogyszerek lekuzdeni a depressziot/panikbetegseget?

Figyelt kérdés
Regota vannak ilyen jellegu problemaim, de eddig nem akartam gyogyszert szedni, mert felek, h raszokok, es nem is fog segiteni.De most sajnos elerkezett az a pont, hogy muszaj.Van ra remeny, h segit?
2011. aug. 12. 16:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem segített - de nem önmagában, hanem pszichoterápiával. Keress egy jó pszichiátert!
2011. aug. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, itt vagyok én is. Csak utálom, ha emberkének neveznek.
2011. aug. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem ok nélkül tartasz a gyógyszerek mellékhatásaitól, mindegyiknek van valamilyen, de az adott problémára alkalmazott szerek legtöbbjére ez fokozottan és szélsőségesen igaz. Látogass el a neuroptim.hu oldalra, iratkozz fel az ingyenes tanfolyamra, és választ, segítséget kapsz a betegséged leküzdéséhez.
2011. aug. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mar szedtem, de nekem nem csinalt semmit.
2011. aug. 18. 17:44
 5/14 anonim ***** válasza:
Csak egy megjegyzés: nem jól tetted fel a kérdést, mert értelem szerűen csak olyanok válaszolnak akiknek jó tapasztalatuk volt. De hányan vannak akik emberi roncsokká, gyógyszerfüggővé váltak?
2011. aug. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Először azt írtad, eddig nem akartál szedni. Akkor most melyik a frankó?
2011. aug. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én konkrétan a kérdésedre válaszolok: IGEN, nagyon sokan MEGGYÓGYULTAK már átmeneti gyógyszeres terápiával plusz a pszichoterápiával a depresszióból ás a pánikbetegségből!

Mindehhez azonban nagyon sok türelemre és kitartásra van szükség, mert hosszabb időt vesz igénybe a gyógyulás elérése mint egy szervi probléma esetén!

2011. aug. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom h a gyógyszerrel csak kezelik, de ki nem tudják gyógyítani a súlyosabb fajta depresszióból. Mert általában az olyan depressziót kezelik gyógyszerrel, akiknek vegyi anyag okozza ezt az állapotot az agyban ( 2 féle eredete van, ez a súlyosabb).

Ezekben a gyógyszerekben található lítium, ami az agy öröm központjára hat. A súlyos hangulatzavarokat, köztük a mániás depressziót többek közt ezzel kezelik, viszont több mellékhatással is rendelkezik!


Én ennyit tudok a témáról, ami tény, de olvastam már sok helyről a gyógyszeripar virágzásáról és hogy valóban szükségesek-e ezek szedése...

2011. aug. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A lítiumot én a rendszeres vérvétel miatt mellőzöm.

Bipolárisként az összes szer az orgazmus elmaradását okozta.

38/ff

2011. aug. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"az összes szer az orgazmus elmaradását okozta."

Inkább a késését szokta. Lehet,eluntad.Persze függ a szer mennyiségétől is. Viszont a jutalom az, ha meggyógyulsz, maradéktalanul visszakapod.

2011. aug. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!