Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A peniszmeret miatti szorongas...

A peniszmeret miatti szorongast es kisebbsegi erzest hogyan lehet lekuzdeni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nagyon regota szorongok a meretem miatt. Kamaszkoromban, amikor elkezdett valtozni a testem, megijedtem, mert a peniszem nem nott es nem neztem utana a dolgoknak, nem mertem senkitol rakerdezni, tajekozatlan voltam es nem tudtam, hogy van olyan, hogy verpenisz, es igazabol az atlagos meretekkel sem voltam tisztaban.

Azt hittem, hogy az enyem korosan kicsi, amit rejtegetnem kell, nem szabad, hogy ez valaha is kideruljon.


Ezert sosem mertem osszejonni lanyokkal, azokat is visszautasitottam, akik konkretan szerelmesek voltak belem.

Amugy nem vagyok egy befordult, ultradepresszios valaki, aki haragban van az egesz vilaggal es nem erdekli semmi, vagy kopkod a nokre, amiert azok kizarolag csak a nagyfarku fiukat kedvelik (mert tudom, hogy ez nincs igy), es kifejezetten sok lanynal lett volna eselyem. De bennem maradt a szorongas, kevesnek erzem magam, nehezen teremtek kapcsolatot mas emberekkel, foleg lanyokkal.

Nehezen fejezem ki magam masok elott, folyton jon a gondolat, hogy mit gondolhatnak rolam, mi tortenne, ha kiderulne a titkom...


Sajnos haverok kozott is frusztralva erzem magam, hisz mar boven elmultam husz eves es meg nem volt kapcsolatom, fura vagyok, zarkozott es mindig ugy erzem, hogy meg kene magyaraznom, hogy ez azert van, mert zavar a peniszmeretem, viszont nem akarom, hogy ez a titkom kideruljon, nem akarom nekik elmondani! Rosszul erzem magam koztuk, hiszen ha elokerul a szex es szexualitas temakore, en olyankor feszengek, nem tudok hozzaszolni, nem tudok elmenyekrol beszamolni, meg olyanokat sem tudok mondani, hogy "huu, de megd*gnam ezt a csajt", mert sosem hittem el magamrol, hogy nekem lenne eselyem, vagy jogom barkivel is lefekudni, frusztral az egesz tema...


Nem annyira a peniszmeretem zavar mar, hanem az, amilyenne ez a sok evnyi szorongas tett!


Hogyan lehet ezt a szorongast, kisebbsegi erzest lekuzdeni? Erdemes lenne ezzel mar szexologust, vagy pszichiatert felkeresni?

Vagy sokkterapiat kene alkalmazni es egyszeruen belevagni a kozepebe es csinalni azokat a dolgokat, amik nehezseget jelentenek szamomra?

Vannak itt olyan fiuk, akik ugyanilyen cipoben jarnak/jartak?? Ti hogyan leptetek ezen tul?



(Bocsanat, hogy hosszu lett es hogy nincsenek ekezetek... ja, es lehet, hogy a kerdest nem ide kellett volna irnom, mert talan ez mar inkabb onismereti jellegu)


2011. aug. 8. 10:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nyugi én is fusztrált vagyok a nemi szervem miatt(bár én lány vagyok),de ruhába nem lehet szeretkezni és szerencsére nem utasítottak vissza és volt/van olyan fiú akinek tetszik ahogy kinéz.Ettöl függetleneül egy új kapcsolat elött ugyan úgy szégyenlős vagyok,de túl kell esni ezen,van akinek ez van akinek az tetszik.
2011. aug. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
méret?
2011. aug. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Megfigyelted már,hogy ha van valami fontos amit meg kell tenned,de valami visszatart akkor egyre idegesitöbbé válik a helyzet?Egészen addig amig el nem szánod magad,egyre csak rosszabb.Aztán hirtelen döntesz,és egy pillanat alatt eltünik a stressz,és utána meg kiröhögöd magad hogy mekkora hülye voltál a halogatásoddal.

Szoval bele kell vágni---

2011. aug. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Persze minden fiú szorong ez miatt, aztán vagy kap pozitív visszajelzést és túl lesz rajta, vagy megjön az esze, hogy mekkora baromság ilyesmin görcsölni, ahelyett, hogy jókat kúrna ...


Egyébként nekem az alábbi történet segített: egy lealjasulós éjszaka egy kupiban kötöttünk ki egy barátommal, ahol szépen szobára is mentünk 1-1 lánykával. Mivel elég alkoholos befolyásoltság állott fent, ezért a lánykának volt némi dolga a szerszámmal, mire az elérte az üzemi hőfokot. És ekkor kiszaladt a száján egy mondat: "Jé! Nem is olyan kicsi!". Márpedig ő azt hiszem elég autentikus lehetett a témában, a foglalkozást tekintve, úgyhogy én akkor megnyugodtam: ha ő azt mondja, akkor nincs miért aggódnom ...

2011. aug. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem vagy fair saját magaddal szemben.Adhatnál magadnak egy esélyt,sőt! akár többet is.Nekem is vérkukim van,első adandó alkalommal fel sem állt,sőt szerintem minden csepp vér kiment belőle,mert olyan picinek soha nem láttam még egész életemben.Kedvem lett volna kirohanni a világból.Megvan a nő,gyönyörű,szerelmesek vagytok egymásba,eljött a pillanat és kudarcot vallasz.Akkora égés,hogy fel sem tudod fogni,csak pár nap elteltével.Szerencsére türelmes volt a barátnőm,szépen lassan összeszoktunk,azóta is velem van.Egyébként amikor áll,nincs gond a mérettel sem.
2011. aug. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Hat igen, leginkabb a lankadt meretem zavart be, mert gyakorlatilag akkora maradt, mint kiskoromban es azt gondoltam, valami torzszulott vagyok, vagy valami nagy baj van velem.

Latni kiskamaszkent, hogy mindenki masnak az oltozoben rendesen dudorodik az alsogatyaja, nekem meg csak egy kis hupli van a labaim kozott, amit rejtegetnem kell, elegge elvette az onbizalmamat.


Mereven egyebkent kb. 15 cm hosszu es kb. 3,5 cm az atmeroje (ami mondjuk valoban jelenthet gondot, mert ez mar az atlag alatt van szerintem, de talan meg nem annyira nagyon veszesen...).


Sajnos az is tovabb nyomaszt, hogy emiatt egeszen sok lehetoseget elszalasztottam, lehetett volna tobbszor is baratnom, de egy ido utan mar szabalyosan kerulni kezdtem a lanyokat, ami meg persze beinditja a talalgatasokat, hogy biztos meleg vagyok, vagy ilyesmi...


Az a baj, hogy sokaig nem tudtam magamrol elhinni, hogy alkalmas lehetek a szexre, es hogy nekem is van jogom hozza es ahhoz, hogy baratnom legyen! Most meg ket allapot kozott lebegek: bennem van meg a szorongas, gatlasossag es zarkozottsag, viszont kezdek rajonni, hogy ez rossz hozzaallas es meg kene ezektol a negativ gondolatoktol szabadulni! Az a baj, hogy kicsit bentragadtam egy ilyen kamaszos gatlasossagban es bizonytalansagban es nem erzem magam felnott, normalis ferfinak, pedig huszon tul vagyok mar...


Akinek szinten vannak gondjai a nemi szervevel: ti hogyan kezeletik ezt a helyzetet mondjuk haverok es baratok elott? Nem kerulnek szoba ilyen jellegu dolgok? Amikor meretekkel, szexualitassal kapcsolatos dolgokkal viccelodtok, nem vagytok zavarban, nem erzitek ugy, hogy titkolnotok kell a meretet?


Koszonom az eddigi valaszokat!

2011. aug. 8. 12:13
 7/14 anonim ***** válasza:
Miért barátokkal, viccelődés közben megbeszélitek a méreteiteket? Érdekes téma lehet ... szerintem egy hülyülős, viccelődős beszélgetésben senki nem a saját méreteire utalgat, max. poénból. Tehát ha azt mondom, hogy olyan csajt láttam, hogy homlokon vágott a farkam, amikor riszálta magát, az nem azt jelenti, hogy 80 centis farkam van, ami a homlokomig és, amikor feláll ... :-P Vagy Te ilyen esetben ezt a következtetést vonod le a haverodról?
2011. aug. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
kb nekem is ekkora,sose volt problémám emiatt a csajoknál
2011. aug. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Termeszetesen nem beszeljuk meg, de nyilvan tudjak rolam es erzodik rajtam, hogy valami nincs rendben velem, hisz eleve sosem csajoztam, elutasitottam azokat is, akik velem akartak osszejonni es ez sok even at volt igy.


Uj tarsasgban sem tudok feloldodni, egyszeruen eros a frusztracio, a szexualitas mindig mindenhol tema, elobb-utobb elokerul es nem tudom, hogy olyankor mit kellene mondanom...


El a fejemben egy kep arrol, hogy hogyan lehetne termeszetesen es felszabadultan viselkedni, ismerkedni, beszelgetni masokkal, de a gyakorlatban nem megy, nem ugy sikerul, ahogy elkepzelem, elojonnek a frusztraciok es nem tudok ugy viselkedni, ahogy elepzelem, a gatlasok miatt nem tudom elohozni azt, ami bennem van!

2011. aug. 8. 14:43
 10/14 anonim ***** válasza:

Az átlagos péniszméret 13-16 centi ( [link]


Mi a francért vagy frusztrált?

2011. aug. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!