Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt velem, ha...

Miért csinálja ezt velem, ha szeret? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

a barátommal 11hónapja járunk és az utóbbi 2-3hónapba rászokott arra hogy apróságokban hazudozik. Mindig igéri hogy leáll és bocsánatot kér, ha kamuzik. De nem nem tud leállni, és mostanában már napi rendszerességben füllent.

Nem megcsalásról vagy ilyesmikről van szó, hanem pitiáner dolgokról.

De ezek nekem nagyon rosszul esnek, és még ő van felháborodva amikor szakítani akarok vele emiatt. Mert mondván hogy ő sosem néz engem hülyének, pedig ott akar átvágni ahol tud.

Mindig mondja hogy szeret, ki is mutatja. De miért kell akkor kamuzni? És még csodálkozik, hogy nem bízom meg benne:/

Komolyan annyira rosszul esik, hogy folyton át akar vágni.

Ő 20 én 18vagyok


2010. szept. 20. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem megrögzött hazudozó? Ha nem akar megbántani talán tényleg nem akar és nem szándékos. Olyasmi lehet, mint a kleptománia, csak ő hazudozik. Nem feltétlenül szándékos a dolog.
2010. szept. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nem hiszem, h az lenne, amit az első mond, hiszen csak az elmúlt két hónapban van ez...szerintem csak annyi van, hogy most, h már régebb óta jártok, és biztos magában azt hiszi, neki mindent szabad.

meg kell mondani neki, hogy vagy változtat, vagy vége

2010. szept. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen típusú férfiak, nem szándékosan csinálják, de sajnos leszoktatni sem lehet őket. Vagy elfogadod és nem zavar, vagy keresel olyan fiút, aki nem ilyen, mást nem tudsz tenni.
2010. szept. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
gondolkodjál már..szerinted van ennek a kapcsolatnak bármiféle jövője is??akkor meg minek húzni? húzza inkább ő egy másik lány agyát, de ne a tiedet...ne hagyd magad, túl fiatal vagy, hogy nála leragadj később meg megbánd
2010. szept. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hmmm,hát nehéz eset én egy kicsit rá ijesztenék a helyedben,h "szünet" és,h gondolkozzon el rajta,h mit csinál és h mennyire van szüksége ezekre az úgy nevezett füllentésekre.
2010. szept. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

ma ittvolt, hozott rózsát, és bocsánatot kért.

Megmondtam neki hogy ez nemfog menni, a rózsát ki sem bontottam a papírból ősszetörtem és a kezébe adtam h dobja ki a kukába kifelé menet, kinyomtam a kapun és becsuktam.

2010. szept. 20. 19:52
 7/8 A kérdező kommentje:
ja és persze szakítottam vele
2010. szept. 20. 19:52
 8/8 anonim ***** válasza:
jól tetted, találni fogsz normálisat hidd el!
2010. szept. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!