Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha két 30-as éveikben járó,...

Ha két 30-as éveikben járó, nő akiknek ezer éve nincs kapcsolata, és hirtelen összeköltöznének elhinnéd, hogy csak anyagi okokból laknak együtt?

Figyelt kérdés

Egyikükről, a lányunkról régóta sejtük, hogy leszbikus, mert soha nincs senkije, de tagadja, hogy az lenne. A másik elvileg most szakított a pasijával azért költözött a lányunkhoz, de belőle is kinézem hogy vannak ilyen hajlamaik. 2 hete laknak együtt, azóta mindent együtt csinálnak, együtt mennek mindenhova, de a hivatalos magyarázat szerint ők csak sima barátnők.

Mit gondoltok?



2022. júl. 14. 17:10
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim válasza:
19%
Miért ne akarhatná tudni egy anya, hogy homoszexuális-e a gyereke? Semmi furcsa vagy illetletlen nincs benne. Ha tudja, akkor jobb lesz, mert megbékél a dologgal. Drága nagyobb fiam múltkor azt mondta, hogy szakított a barátnőjével. Kérdeztem, hogy miért, azt mondta, hogy mert rájött, hogy homoszexuális. Gondolatban dobtam ám egy hátast... És nem azért, mert nem lesz unoka meg más baromságok miatt (mert amúgy sem akar gyereket), hanem azért, mert meglepő volt, nnna. Aztán kiderült, hogy hülyéskedett. Nem mondom, hogy nem könnyebbültem meg egy kicsit... Más kérdés, hogy elfogadtam volna, ha tényleg az.
2022. júl. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
84%
42.: Ok, és? Ez nem hitelteleníti azt, hogy sokunknál meg nem ez volt a szitu, főleg nagyobb családoknál. Erről ennyit.
2022. júl. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
94%
Nem biztos hogy leszbikus, lehet csak nem veri nagydobra az aktuális pasiját. Miért is tenné? Mindenkinek a magánügye. Te is jobban tennéd ha a magad dolgával törődnél, kedves kérdező.
2022. júl. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
37%
80-90es években pont nem volt átlagos a 30 feletti szülés, ugyan kicsit későbbi vagyok így 93asan, de anyu nagyon egyedül érezte magát a sok 20on éves között 31 évesen...
2022. júl. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
80%
48.: Akkor mi az osztálytársaimmal nem is léteztünk ezek szerint. :) Ne csak abból indulj ki, hogy mindenhol 1-2 gyerek. Anyám is szült huszonévesen, a tesóimat. Én már bőven 30 felett jöttem.
2022. júl. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
92%
Ha lettél volna olyan anya, hogy megbízzon benned, akkor biztosan tudnád, hogy az e. Nem voltál olyan anya, most már ne akarj belemászni az életébe.
2022. júl. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
90%
Jézusom, bmeg, de cringe. Ha anyám a gyakorin érdeklődne a szexuális irányultságomról, én sem mondanék el neki semmit a magánéletemről, inkább megtartanám magamnak. A jó ég mentsen mindenkit az ilyen szülőktől.
2022. júl. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
58%
ma 19:22, ha ezt az előtted lévőre írtad, akkor olvasd újra . Mi 3an voltunk, de egyedül én jöttem később és 30 felett, de anyu nem is nagyon ismert akkor sem olyat, de nem azt írtam, hogy nem volt, de nem volt olyan hű de sok, ritkább volt, pláne mára lett egyre több.
2022. júl. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
79%
50.: Elhiszem, de mifelénk nem volt olyan hű de ritka akkor sem. Az osztály 40%-ának 30 feletti anyja volt, és a baráti körömben sem volt ebben semmi nagy was ist das.
2022. júl. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
61%

Be kell hozzájuk toppanni és ha nincs két belakott szoba vagy legalább két ágy, akkor tudod, hogy mi a helyzet.

Idővel viszont biztos, hogy elmondja neked, lehet, hogy érdemesebb lenne kivárni.


Bár én csak 25 leszek, de egyedülállóként én is szívesen összeköltöznék a haverjaimmal. Szorgalmi időszakban amúgy kolis vagyok és olyankor hajlamos vagyok én is arra (meg amúgy a többi kolis is...), hogy sok helyre együtt menjek a szobatársaimmal, de nem volt még köztünk szexuális kapcsolat :)

2022. júl. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!