Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha két 30-as éveikben járó,...

Ha két 30-as éveikben járó, nő akiknek ezer éve nincs kapcsolata, és hirtelen összeköltöznének elhinnéd, hogy csak anyagi okokból laknak együtt?

Figyelt kérdés

Egyikükről, a lányunkról régóta sejtük, hogy leszbikus, mert soha nincs senkije, de tagadja, hogy az lenne. A másik elvileg most szakított a pasijával azért költözött a lányunkhoz, de belőle is kinézem hogy vannak ilyen hajlamaik. 2 hete laknak együtt, azóta mindent együtt csinálnak, együtt mennek mindenhova, de a hivatalos magyarázat szerint ők csak sima barátnők.

Mit gondoltok?



2022. júl. 14. 17:10
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
86%
Ha azok mi van akkor. Véljék az életüket és legyenek boldogok. Legalább nem a praidon ugrálnak.
2022. júl. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 anonim ***** válasza:
98%

Én a lány szempontjából írok. Nekem sincs senkim 30 évesen, egyszerűen azért mert egész életembe lányokkal voltam körülvéve, akikkel találkoztam fiúkkal/férfiakkal azoknak nem tetszettem (vagy akinek igen az nekem nem) stb., de attól én még nem vagyok leszbikus. És ki is akasztana ha bárki erről kombinálna.


Ha meg igen az, akkor hagyjad, az ő dolga.

2022. júl. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 anonim ***** válasza:
88%
Pont lesz4rnám azt is ha leszbikusok
2022. júl. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 anonim ***** válasza:
87%
Hát ha ő nem mondja meg, akkor nincs rá mód, hogy kiderítsd az igazságot, max. ha kamerát szerelsz fel a hálójukban. Amúgy simán el tudom képzelni, hogy anyagi okok miatt költöznek össze ilyen gazdasági helyzetben. Németországban ez pl. tök megszokott, hogy több fiatal lakik együtt, 30 évesen még nem olyan idősek. A szexualitás meg elég fluid dolog, főleg manapság. Mi a jelentősége?
2022. júl. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 anonim ***** válasza:
93%

Megkérdezted.


Elmondta, hogy miért laknak együtt, nem leszbikus (lányod mondta).


Ezekután téged nem az igazság érdekel, hanem az, hogy amit te feltételezel az legyen igaz.


Hiába válaszolt már a lányod azt hiszed hazudik. Miért?

2022. júl. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim ***** válasza:
44%
Lehet direkt erre játszanak, hogy a sok proli tudjon csámcsogni.
2022. júl. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:
88%
Ne legyél pletykás nyanya, kérdező. Semmi közöd két 30 éves nő magánéletéhez, akkor sem, ha az egyikük a lányod. Nekem sincs közöm hozzá, hogy apám milyen nőt szedett össze, hiába állok vele napi kapcsolatban.
2022. júl. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:
24%

Azt gondolom, ha neked ez rendkívül fontos, akkor kereswl egy magánnyomozót és kifizeted a pénzt, hogy derítsék ki ez egy pár vagy sem. Általában az első bizonyító fotoig,videoig dolgoznak. Hamar meglesz,ha nem csak baratnok. Egy kezenfogva setalas a szinhaz, mozi elott,egy elcsattano csok egy szorkozohelyen, egy feneksimi az utcan.

No para. Nem gondolkodni kell, csak penz kell es masok kideritik helyetted.


Egyebkent meg a matek nem megy ugye?:-)

2022. júl. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:
83%
#58 szánalmasabb vagy, mint a kérdező!
2022. júl. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező, miért feltételezed, hogy kamuzik? Adtál rá okot? Ha igen, akkor nézz magadba....

Egyébként simán lehet, hogy ez az igazság. Rólam, lányként azt pletykálják, hogy két pasim van, csak mert egy melegpárral élek együtt. Nagy cucc. Nem fogom valakinek azt vallani, hogy igaz a feltételezésen alapuló pletyka, csak azért mert az illető nem akar nekem hinni

2022. júl. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!