Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljátok ha nem akarok...

Mit csináljátok ha nem akarok apámmal lenni de nem akarom megbántani?

Figyelt kérdés
Most 2 hétig leszek apámmal és nagyon nem szeretnék vele lenni. És a barátaim most mind külföldön vannak vagy nagyon messze Magyarországon. Most még Balatonon vagyunk de jövőhéten megyünk Budapestre. És nem akarom megbántani azzal hogy nem vele vagyok de sokkal szívesebben lennék Anyámmal

2022. júl. 21. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Egy-két napra azért látogasd meg, beszélj vele telefonon is, aztán csók.

Gondolom 20 év alatti/körüli lehetsz. Ebben a korban a szülőnek meg kell értenie az ilyesmit.

2022. júl. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
megmondod hogy nem szívesen mennél pestre.
2022. júl. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Akkor ne bántsd meg.
2022. júl. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
14 elmúltál már? Hány éves vagy?
2022. júl. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
14 elmúltam már, és igazából azért nem szeretek vele lenni mert egy beképzelt ember aki nem képes felismerni a hibáit, pedig van neki elég sok. Úgy hogy már a felesége is elhagyta aki az anyám. De még is azt gondolja magarol hogy ő egy isten. És van egy húgom akivel nagyon rosszul bánik, folyamatosan édességgel eteti és mivel ő nem bír vele játszani ezért 5 óra mesét nézet vele minden nap minimum. És még oka sincs beképzeltnek lennie mert 1 hét alatt amíg vele voltunk kétszer csinált meleg kaját és az is instant rántotthús volt, úgy hogy azért ő megtehetné hogy minden nap elvisz étterembe de ennyit nem tesz meg értünk de nem is ezzel van a baj. Inkább azzal hogy vele amikor suli van akkor minden második hét hétvégéjét vagyunk vele, de nekem még ez is sok, szvl anya akivel egész héten vagyunk vele tanulunk ő etet, tanul, felnevel 3 gyereket és mellette még dolgozik mert az apám nem bírja kifizetni azt a nem sok tartási díjat amit ki kéne neki, de ő azt sem fogja fel hogy abból a pénzből nem anya megy körmöshöz meg ilyenek hanem nekünk vesz kaját, cipőt, ruhát meg ami még kell. Szvl anya visz el 2 hétre nyaralni külföldre, és apán nagyon látszik hogy irigy de mégsem tesz semmi olyat amivel felülmúlhatná anyát vagy akár a közelébe érhetne. Most ezt nem biztos hogy le kellett volna írnom de valakinek már ki akartam adni és senki konkrétat nem akartam ezzel terhelni. Szvl nem tudom. Ha elolvastad ne is érdekeljen az egész vagy nem tudom
2022. júl. 21. 23:00
 6/8 anonim ***** válasza:
40%
Kamu.
2022. júl. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Szegény hugói, akit édességgel etetnek, és mesenézésre kényszerítenek XD el kéne hinnem? Hogy nem traumatizált csóró XD
2022. júl. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"14 elmúltam már"

Jó, de mennyivel? Nem mindegy, hogy valaki épp csak 14 éves vagy mondjuk 17.

2022. júl. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!