Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Esküvő szülőköszöntő nélkül?

Esküvő szülőköszöntő nélkül?

Figyelt kérdés
Párom nem igazán szeretné, de nem bunkóság az, ha nincs? Mennyire szokás? Az az amikor virágot adnak a szülőknek, vagy beszédet is intéznek? Polgári esküvő lenne.
2022. júl. 29. 09:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
34%

Közel 50 éves vagyok és az összes esküvőn, ahol voltam, volt szülőköszöntés.

Igen, ez az, amikor virágot adnak a szülőknek. Közben valamilyen zene szól, beszéd nincs.

A párod miért nem akarja?

2022. júl. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%
Mondta hogy miért nem szeretne? Szerintem,ha nincs különösebb oka rá és neked fontos a te szüleid miatt akkor kérd meg hogy rád való tekintettel legyen.Ha nagyon nem akarja akkor mielőtt bementek kisebb figyelemkeltessel megkoszonheted a saját szuleidnek.
2022. júl. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
82%
Én elmúltam 50, de egyetlen esküvőn se láttam szülőköszöntést. Nagyvárosi vagyok. Nem is tudom, igazán mi ez, csak kikövetkeztethetem.
2022. júl. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
90%

Tök mindegy, miért nem szeretné. Kettőtök dolga, hogy megegyezzetek, lesz vagy sem.

Ha nem lesz, nem lesz, nem kötelező, én biztos nem agyalnék rajta, miért nem volt. Pláne, mert a vendégek úgyis ismerik a családi kapcsolatokat, szóval jó eséllyel pontosan tudják az okot, amiért elmarad.

Felesleges agyalás...

2022. júl. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
94%
Simán kimaradhat, nincs ebben semmi.
2022. júl. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
83%
Én meg falusi vagyok, és a negyven évem alatt nem láttam egyszer sem, pedig nálunk a hatalmas felhajtás szokás az esküvőkön, Templomi, polgári, majd hatalmas lagzi...
2022. júl. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
88%

Én sem láttam ilyet, korábban nem is hallottam róla. Legelőször nemrégiben a barátnőm mondta a fia esküvője előtt, hogy lesz. Előtte még ő sem hallott róla. Budapestiek vagyunk.

N

2022. júl. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
82%
Pár videón láttam ilyet, szerintem az esetek kb felén van szülőköszöntés, felén nincs. Nem kötelező, simán jó lesz nélküle is.
2022. júl. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
36%
62 százalékoska, magyarázd már mi nyűgöd van a válaszokkal...
2022. júl. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy azért nem tűnt fel sokaknak a szülőköszöntés, mert azt gondolják hogy az az amikor köszönetet mond a pár, mert van szülőköszöntő szöveg, de ahogy én visszaemlékszem más esküvőjén volt virágadás, de nem volt szöveg.
2022. júl. 29. 10:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!