Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanár-diák kapcsolat kivitelez...

Tanár-diák kapcsolat kivitelezhető hosszabbtávon?

Figyelt kérdés
Egymásba szerettünk a tanárommal (egyetemen) és nem tudom mi lesz, félek hogy lebukunk és attól is tartok hogy más lányok szemet vetnek rá. Nemrég kezdtünk el titokban smszni, emailezni, találkozgatni egy isten háta mögötti kiskocsmában szoktunk pár km a várostól. Annyira izgulok, hogyan ne bukjak le. Felesége nincs.
2010. szept. 22. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
korrekt az lenne, ha leadnád nála az óráidat és más oktatóhoz járnál
2010. szept. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mennyi idős? fog még tanítani?
2010. szept. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lenne kivitelezhető. Ha komoly, és tudatosítjátok magatokban, hogy mit kockáztattok, és vállaljátok a kockázatokat, akkor nagyon szép és jó dolgok kerekedhetnek belőle - egyébként pedig add le az összes órádat nála, és nem lesz támadási felület.
2010. szept. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem baj, a szerelemben nincs határ, viszont figyelj arra, hogy titokban maradjon, mert ha kiderül, mindketten lapátra kerültök.
2010. szept. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
én jártam anno a tanárommal, senki sem szólt meg minket érte. Ő kezdeményezte a kapcsolatot, darabig titokban tartottuk, majd kiderült, mondjuk ő csak tanársegéd volt, és mindössze 27 éves :) Szóval... ez már nem középsuli, sztem semmi gond nem lehet belőle. Nekem anno annyi volt h nem vizsgáztathatott, illetve írásbeli vizsgára bejött, de nem javíthatta a dolgozatom, a tanszéken más tette meg.
2010. szept. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
36 én 26 vagyok.
2010. szept. 22. 21:00
 7/9 anonim ***** válasza:

Sok boldogságot!


De izgi! (majd még mesélsz? ki kezdte az emailezést, hogy indult a dolog????)


Ha az órákat leadod, vagy átjelentkezel egy másik tanárhoz, ha nem veszed fel az óráit, és ha kínosan figyeltek arra, hogy ne ő vizsgáztasson, szerintem semmi bajotok nem lehet belőle! Bár elvégre ezt neki kicsit jobban kellene tudnia, hogy ott az egyetemen ilyen esetben mi az etikett... kell-e valahová bejelentenie vagy valami hasonló...


Nálunk a fősulin a német tanárom (fiatal) szemet vetett egy másik fősulis lányra :) Szépek együtt (iwiw-en láttam). Amíg a csaj járt fősulira kínosan figyeltek az ilyenekre, és alaposan megszervezték a talikat (mi sem tudtunk róla). Aztán a csajszika lediplomázott, és borították a "bilit"! :)

2010. szept. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

kivitelezhetö. Mondjuk nekem középsuliban volt, én 18 voltam, ö 37. Megoldottuk, és teljesen más miatt mentünk szét végül, már nem is abba a suliba jártam akkor, estire mentem. Legyetek nagyon óvatosak! Nekünk is vigyázni kellett, bár abban állapodtunk meg, hogy suliban nem nagyon találkozunk, de sulin kívül is bárki megláthatott volna. Erre figyeljetek, a pletyka gyorsan terjed!:(

22/L

2010. szept. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

miért kéne ezt ilyen kínosan titkolni?

mind a ketten felnőtt emberek, akár a rektorral is járhatna a kedves kérdező, ahhoz sincsen semmi köze senkinek.


ilyenért senkit nem rúghatnak ki, hiszen az embernek joga van a szabad párválasztáshoz. persze, bizonyos munkahelyeken van összeférhetetlenség, de egy egyetemen ilyen nem létezik.


nálunk volt egy pár. tanársegéd és végzős csajszi. tök normálisan meg tudtak oldani mindent, volt, h a kislány nála vizsgázott. egészen addig, míg nem szakítottak. utána hetekig attól volt hangos a suli...

2010. szept. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!