Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tanár-Diák kapcsolat. Hogyan...

Tanár-Diák kapcsolat. Hogyan tudnám elfelejteni? 21/L

Figyelt kérdés

Amikor 9.-es lettem gimiben, már az első pár hétben belezúgtam az egyik tanáromba. Nem mondhatnám, hogy ő a lányok kedvence...inkább a személyisége fogott meg. A korkülönbség is elég nagy volt, 24 év :/ Reménykedtem benne, hogy megismerek mást és majd elmúlik a szerelmem iránta de sajnos ez nem így lett. Csak rá vágytam 4 éven keresztül, nem is volt pasim mert senki más nem érdekelt. Érettségi előtt 1 hónappal teljesen kétségbe voltam esve, hogy nem fogom többet látni, ezért elkezdtem flörtölgetni vele órán, amikor más nem figyelt. Ő eléggé vevő volt rá és kicsit közelebb kerültünk egymáshoz, többet beszélgettünk. Miután leérettségiztem, Ő keresett meg emailben. Találkoztunk és megcsókolt. Utána kb fél évig "jártunk" és ő volt az első pasi akivel lefeküdtem. Pár hónap után meguntam, úgyhogy szépen lassan elkezdtük hanyagolni egymást. Azóta volt még 2 pasim, mindkettőért odáig voltam, sőt az exemért még mindig. :S

DE a problémám a következő: Ha visszagondolok az együtt töltött hónapokra, ahogy megcsókolt és szexeltünk egyszerűen elfog az undor és nem értem magam, hogy tudtam lefeküdni vele.:S Eszembejut h ő már kicsit ráncos és a haja is őszül és áááá undorító. Nem így kéne visszagondolni az első szexre (ami akkor jó volt, de most így emlékszem rá). Ha kimegyek az utcára, attól félek h szembejön velem és meglátom a fejét amit régen imádtam de most... hihetetlen mennyire undorít. És az a furcsa, hogy az összes kapcsolatom közül ez volt a legszenvedélyesebb, őt szerettem a legjobban. :/

Szerintetek mitől lehet ez a nagy változás? És hogyan tudnám orvosolni?


2011. okt. 10. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Talán a szíved mélyén te is tudod, hogy nem kellett volna megtenned vele ezt a dolgot, és most azért undorodsz tőle. Meg valahol ugye magadtól is, hogy lefeküdtél vele.

Idővel biztos enyhülni fog a dolog, csak neked is be kell látnod, hogy hiba volt, de ugyanakkor el kell fogadnod, hogy megtetted, és kész. Szép volt, jó volt, tovább kell lépni. Ne filózz ezen sokat, úgy talán gyorsabban fog menni.

2011. okt. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem a szívem mélyén tudom...Életem legrosszabb döntése volt, hogy belementem ebbe. :(
2011. okt. 10. 11:54
 3/4 anonim ***** válasza:
22%
kamu
2011. okt. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
bárcsak az lenne
2011. okt. 10. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!