Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanár -diák kapcsolat? Vélemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanár -diák kapcsolat? Vélemények-,? Korkülönbség sok/ pont jó?

Figyelt kérdés

21 éves lány: diák... 2. szakma után... Tanára: 10 évvel idősebb...

Iskolában kizárólag "szakmai" kapcsolat... Iskolán kívül magán jellegű...

Mennyire lehet ebből baj ,ha kiderül.? Mind az ő részéről mind az enyémről?


2011. júl. 3. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Hát amíg abba a suliba jársz, addig ő megütheti a bokáját emiatt.

Neked nem lehet belőle nagyobb bajod, minthogy a többi tanár ferde szemmel néz rád, esetleg "szívat".

Neki viszont akár az állásába is kerülhet.

2011. júl. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én maradnék az "ismerkedés" határán, amíg tanít. 21 éves vagy, nem tudom meddig taníthat még, de én nem igen kockáztatnék. Nekem van olyan ismerősöm, akit egyetemen a párja tanítana (férfi). Ők nem is titkolták a kapcsolatukat, bár nem mutatták ki az iskolába a dolgokat, afféle nyílt titok, hogy ők együtt vannak.

Dékáni engedélyt kell kérnie a lánynak minden félévben amikor a párja lenne a tanára, hogy átmehessen másik csoportba... Hosszas indoklások, a dékán már csak úgy fogadja, hogy "ja maga? csak a szokásos?". Amíg van másik csoport másik tanárral, addig nincs is nagy gond, de ha ne adj isten egyszer nem lesz, kíváncsi vagyok mi sülne ki belőle.

2011. júl. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

aham.. ám most végeztem.. leszámoltam meg minden, de jövőre lehet maradok egy újabb szakma miatt....

és a korkülönbség nem sok???

2011. júl. 3. 15:15
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
nekem volt 1 ilyen osztálytársam. pont idén végeztünk és ahogy vége lett a sulinak már egyből facebookon is bejelölték egymást a tanárral hogy kapcsolatban vannak. a csaj 18 a tanár meg 36 körül. amúgy már legalább 2 éve du*nak. szerintem undorító, én a csaj apja helyében összevertem volna a tanárt.
2011. júl. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

10 év, hát nem a legideálisabb, de hogy egyik kedvenc tanáromat idézzem:

'Az ideális korkülönbség 5-10 év'

Szóval még 'éppen' benne vagytok.

Szerintem lehet ebben az esetben meg kéne gondolnod, hogy mi a fontosabb, az újabb szakma, vagy a kapcsolatod.

2011. júl. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

15:17..

köztünk majdnem 10 év van.(felkerekítve... )

És a suliban senki sem tudja, hogy szimpatikusak vagyunk egymásnak, meg forr a levegő...

Ha vannak körölöttünk marad a magázás, meg kb 1 méter távolság.... Ha kettesnem vagyunk akkor tegezzük egymást meg minden egyéb szinte...

Ám meg suliban nem reckíroztatjuk meg hogy lebukjunk..

2011. júl. 3. 15:20
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
15.15-ös vagyok. Szerintem vagy már annyira felnőtt, hogy érezd ő mennyire áll hozzád észben közel. Úgyértem nem húzódik-e óriási szakadék a kettőtök vágyai, akaratai, gondolkozásmódja között. Ha nem, akkor nem hinném hogy olyan sok az a 10 év, vagy legalábbis engem nem zavarna.
2011. júl. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2011. júl. 3. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!