Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem jön ki a nővérem és...

Miért nem jön ki a nővérem és a barátja húga egymással?

Figyelt kérdés
A nővérem nemrég összejött egy pasival akinek van egy mostoha húga ő egy idős a nővéremmel. Most voltunk lent a balcsin és szinte mindenben rivalizálnak egymással csak egy pár példa, úszás, vízben labdáztak, társasjáték, tollaslabdázás stb. A pasinak meg mintha ez be is jönne, szerintetek miért?

#pasi #Mostoha húg
2022. aug. 15. 13:45
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Ki tudja. Lehet tetszik neki a mostoha hugi is. Elviekben az sem tiltott. De a tesód ezt majd megúnja.
2022. aug. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Nekem szeretnie a nővéredet a pasija hugának. Biztos nem szimpi neki.

A nővéred pasijának kell szeretnie a nővéred. Maximum a hugának csak el kell fogadnia, hogy a bátyának párkapcsolata van, de a személyét nem kell elfogadnia.


Ezért van ez szerintem.


Egy értelmes felnőtt aki nem kedveli a testvére párját, az nem foglalkozik a testvére párjával. Egyéni joga azt kedvelni, akit ő szeretne. Ha nem kedveli, nem szimpatikus neki, akkor ha a hátsóját a földhöz ütögeti a testvére vagy a nővéred akkor sem fogja kedvelni.

2022. aug. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

* Nem kell szeretni a nővéredet a pasija hugának.


Elírtam gyorsan írtam, és összemostam a három szót.

2022. aug. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
* Nem kell szeretnie
2022. aug. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
6%
Két nőstény ritkán jön ki egymással
2022. aug. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez már megint valami bújtatott családon belüli szexes kérdés?
2022. aug. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológushallgató barátnőm azt is megindokolta, hogy szerinte az anyám miért nem kedveli őt, mondjuk megcáfoltam egy perc alatt, de ezerféle kapcsolati dinamika lehet mögötte. A lényeg az, hogy ezzel nem kell foglalkozni, főleg nem neked, a csávónak kell elsimítani a dolgokat (lényegében azzal, hogy érzelmileg-mindenhogy elköteleződik a párja iránt), és kész. Az már más tészta, hogy a papucsnak nevelt férfiak zöme erre képtelen, inkább kivonja magát a konfliktusból, és röhög, ahogy a nők irracionálisan viszálykodnak.
2022. aug. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Talán azért, mert előtte többet foglalkozott a húgával és most jött a nővéred, aki a lány szemében egy 'vetélytárs' lett és nem szeretni 'osztozni' rajta. Testvérednek meg feltűnhetett, hogy féltékeny és 'kiállja a próbát' a húgnál. De egyébként rengeteg oka lehet. Ha a jövőben sem csillapodik akkor viszont szerintem nem érdemes erőltetni az együtt töltött időt.
2022. aug. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Exem alig tini húga nem tudom, tudatosan vagy tudattalanul de úgy fúrta a közös programjainkat, ahogy csak tudta, szüksége volt a nővérére, amikor ráértem, szégyellt vele mutatkozni a barátai előtt, amikor dolgoztam. Rá is ment a kapcsolatunk, hogy barátnőm folyton a húgához igazította a ráérését, aki mindig úgy alakította az életét, hogy nekem keresztbe tegyen. Itt a pasinak kell döntenie és meghúznia a határvonalat.
2022. aug. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megoldják egymás között majd.
2022. aug. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!