Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik nagyon egy lány jol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nagyon egy lány jol kijovunk egymással stb. De van barátja mit tegyek? Pls pls normális komit ha kérhetek

Figyelt kérdés
Amugy a lány osztálytársam nagyon jól kijovunk egymással,beszélgetünk (suliban) megnevetetem szoktunk keresni egymás társaságát az utóbbi időben többet voltunk egymás társaságában nagyon meg kedveltem! Sztem ő is engem, de nem merek ra irni pls mit tegyek?? Hogy irjak rá? Pls van barátja nem,felek tőle csak attol hogy mit szólnak a barátnői akiket ismerek mert osztálytársaim. Sokan irjak majd ne ronditsak Belle sztem kicsit hülyeség mert sokan elhoditjak más csaját mégis Boldogok! Én segitseget kerek pls pls mit tegyek rá írjak?? Köszönöm előre is
2016. jan. 25. 15:51
 1/3 anonim válasza:
Szia! Sajnos ha van barátja akkor ne mondd el neki hisz elrontaná a barátságotokat. Meg nem is jó más kapcsolatát tönkretenni. Azt ajánlom hogy maradj mellette és ha szétmennek kapd el a lehetőséget és mondd el neki hogy többet érzel:) Sok szerencsét
2016. jan. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
akinek barátja van ne tedd tönkre neki
2016. jan. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia:)


Sajnálom,de szerintem is hagyd őket:/ :)

2016. jan. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!