Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy lány osztálytársam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány osztálytársam, jol kijovunk egymással stb. De van barátja mit tegyek? Normális komit ha kérhetek köszönöm előre is

Figyelt kérdés
Jol kijovunk egymással, szoktuk keresni egymás társaságát,beszélgetünk, megnevetetem egyszer már ült az ölemben :) az elmúlt napokban többet voltunk egymás társaságában, nagyon megkedveltem es sztem ő is engem néha egymás szemébe nézünk ak elmosolyodik es én is. De van barátja mit tegyek hogy közeleb kerüljek hozza?? Pls pls rendes komit ha lehet köszönöm előre is.
2016. jan. 24. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát hagyd a fenébe. Legalábbis amíg barátja van.:)
2016. jan. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1 voltam. Tapasztalatból írom. Egy buliban történt. Nem tudtam,hogy a csajnak pasija van,ő sem mondta. Először csak beszélgettünk,láttam,hogy bejövök neki,hát lekaptam. Smároltunk 1 ideig. Aztán bementünk a buliba,a fenekén volt a kezem,és verekedés lett belőle,egy szép kis 3v3. Az ő haverjai meg az enyémek.


18F

2016. jan. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Valószínű hogy ő is érdeklődik irántad,nem tudod ,hogy milyen viszonyban van a barátjával??
2016. jan. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tartsátok a barátság extrákkal dolgot,amíg van barátja. Hiszen a csaj,akiről beszéltem,azóta szakított,de akkor sem volt jó,hogy belépsz egy helyre,és neked ugrik 3 gyerek.
2016. jan. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

2-ik nem tudom hogy mi mikoze hozza?? Nem ertem xd :)

3-ik nemrég össze vesztek, de mostanában sztem megint jo.

várok meg tanácsokat es köszönöm a válaszokat

2016. jan. 24. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!