Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan keltsem fel a figyelmét...

Hogyan keltsem fel a figyelmét? Úgy hogy ne én kezdeményezzek? Az ilyen pasiknak milyen csaj jön be? Ötletek?

Figyelt kérdés

18éves végzős lány vagyok és a sulimba jár egy srác akire kb 1hete figyeltem fel -mert az osztálytársaimmal (srácokkal) lóg szünetekben-és nagyon bejön.

Velem egyidős évfolyamtársunk.

De ő az a tipikus menő-rossz fiú beállítottságú srác.

És arca picit heges de olyan szexi tőle, szóval bejön:))

De komolyan...szerintem nem lehet megközelíteni:S

Laza, menő srác.

Az én stílusomat tekintve énis laza vagyok, sportos de nőies.

Olykor kisminkelem magam suliba menet.

De... alapból nincsen önbizalmam, és a srác csak néha pillant rám, múltkor az egyik osztálytársam rajza volt a kezemben erre odajön és ilyet szól tök lágy hangon: "Én is megnézhetem?" Totál elolvadtam, de nem mutattam ki. Mondom neki"Ja, persze" és odaadtam neki.

Szóval minden szünetben ott lóg kint velünk. de csak a nevét tudom. aztsem tudom van-e bnője meg semmi. Bár közösségi oldalakon sem családi kapcsolat sem kép nincs kint neki csajról. De én nem vagyok kezdeményező típus:S

De hogyan érjem el hogy felfigyeljen rám?

Még ha csak 1x csókolna meg az is elég lenn:) Nem kell hogy járjunk:D csak 1csókért is megérné a dolog:)


2010. szept. 24. 21:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Izgalmas szitu :) Mi lenne, ha egyszer addig néznéd, amíg ô észreveszi, rámosolyognál, aztán elvennéd a tekinteted és folytatnád a társalgást a barátnôddel?! Vagy ha jóban vagy a fiú osztálytársaiddal, akikkel lóg, megkérdezheted van e barátnôje.
2010. szept. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%

A legegyszerűbb helyzetben vagy Te csajszi! :)

Közös "barátaitok" vannak ugye!?Hát miért nem lóg többet Te is kint a folyosón a fiúkkal?Egyáltalán nem lenne vágós,mivel többen vagytok.De ne mutasd ki,hogy bejön Neked,csak haveri szinten kezeld.Aztán ha bejössz neki,azt úgyis tudni fogod. :)

2010. szept. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

ja izgi:D

jaj, ha megkérdezném hogy van-e csaja tuti beköpnének az meg vérciki:S

2010. szept. 24. 21:11
 4/15 A kérdező kommentje:
oké.. de ezek minden hülyeségről beszélgetnek:S hozzá se tudok szólni, plusz egyedül vagyok lány köztük:D mit mondjak?:S
2010. szept. 24. 21:12
 5/15 A kérdező kommentje:
mer ha énis közbevihogok meg benyögök vmi más témát az olyan égő, kb hülyének néznek.
2010. szept. 24. 21:13
 6/15 anonim ***** válasza:
Miért miről szoktak beszélgetni a fiúk?Csak találunk valami közös témát! ;)
2010. szept. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

hát fociznak:S a srác is...:S

aztán, valami másik haver hülyeségeiről karattyolnak, meg hogy kivel mitörtént meg h ki milyen gyökér:D

2010. szept. 24. 21:18
 8/15 anonim ***** válasza:

Véletlenül mindig menj neki, aztán kérj elnézést

meg rúgd bokán gáncsold föl amit csak lehet, dobd fejbe labdával :D

2010. szept. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

myvipen 2 valami szerelmes beütéses halállal kapcsolatos depis idézet van kiirva neki.

de sem az nincs kint neki h kapcsolatban se csajozós képek.

2010. szept. 24. 21:24
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát a focitéma gondolom kilőve... De a ki milyen gyökérbe akár már beszállhatnál Te is.Biztos van Neked is ilyesmi sztorid... :) Aztán ha már beszélgettek(persze még együtt mindenkivel) megkérdezhetnéd ki mit csinál majd hétvégén.Megtudod pl hova jár bulizni!Ott már simán nyert ügyed lenne!
2010. szept. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!