Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan keltsem fel a figyelmét...

Hogyan keltsem fel a figyelmét? Úgy hogy ne én kezdeményezzek? Az ilyen pasiknak milyen csaj jön be? Ötletek?

Figyelt kérdés

18éves végzős lány vagyok és a sulimba jár egy srác akire kb 1hete figyeltem fel -mert az osztálytársaimmal (srácokkal) lóg szünetekben-és nagyon bejön.

Velem egyidős évfolyamtársunk.

De ő az a tipikus menő-rossz fiú beállítottságú srác.

És arca picit heges de olyan szexi tőle, szóval bejön:))

De komolyan...szerintem nem lehet megközelíteni:S

Laza, menő srác.

Az én stílusomat tekintve énis laza vagyok, sportos de nőies.

Olykor kisminkelem magam suliba menet.

De... alapból nincsen önbizalmam, és a srác csak néha pillant rám, múltkor az egyik osztálytársam rajza volt a kezemben erre odajön és ilyet szól tök lágy hangon: "Én is megnézhetem?" Totál elolvadtam, de nem mutattam ki. Mondom neki"Ja, persze" és odaadtam neki.

Szóval minden szünetben ott lóg kint velünk. de csak a nevét tudom. aztsem tudom van-e bnője meg semmi. Bár közösségi oldalakon sem családi kapcsolat sem kép nincs kint neki csajról. De én nem vagyok kezdeményező típus:S

De hogyan érjem el hogy felfigyeljen rám?

Még ha csak 1x csókolna meg az is elég lenn:) Nem kell hogy járjunk:D csak 1csókért is megérné a dolog:)


2010. szept. 24. 21:01
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

köszi szépen:))

Vipen elég sok partis képe van kirakva, de egyiken sincsen csajjal. csak a haverjaival.

ezek szerint nincsen csaja???!

és egyértelmű h akkor partiarc:D

2010. szept. 24. 21:27
 12/15 anonim ***** válasza:

Na látod,meglesz ez csak kicsit rafináltkodni kell...:)

Majd azért írd meg,hogy mire jutottál,kíváncsi vagyok,és drukkolok Neked! ;)

2010. szept. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Marha egyszeru elérned, srác már kezdeményezett azzal hogy elkérte a rajzod, te meg egy Ja persze határozott hangvétellel leoltottad, hát máskor ne tedd, hanem legyél illedelmesebb vagy mittomén szal amilyen ő..


Sztem most itt az ideje, hoyg te mnj oda kérni tőle valamit, aztán egy úttl kérdezz is tőle pár dolgot, hol lakik mióta focizik stb bármit.


Aztán ha úgyérzed elakadt a beszélgetés a második kérdésnél, akkor záérd rövidre annyival, hogy most menned kell és majd máskor beszéltek és hogy örültél ennyi.

2010. szept. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

énis kedvesen mondtam neki hogy "jaa, persze" meg vidáman.

azért arra figyeltem, h ne legyek bunkó:)

2010. szept. 24. 21:36
 15/15 anonim ***** válasza:
kérd meg, hogy hadd rajzold le őt :P
2010. szept. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!