Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan keltsem fel a figyelmét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keltsem fel a figyelmét? Úgy hogy ne én kezdeményezzek? Az ilyen pasiknak milyen csaj jön be? Ötletek?

Figyelt kérdés

18éves végzős lány vagyok és a sulimba jár egy srác akire kb 1hete figyeltem fel -mert az osztálytársaimmal (srácokkal) lóg szünetekben-és nagyon bejön.

Velem egyidős évfolyamtársunk.

De ő az a tipikus menő-rossz fiú beállítottságú srác.

És arca picit heges de olyan szexi tőle, szóval bejön:))

De komolyan...szerintem nem lehet megközelíteni:S

Laza, menő srác.

Az én stílusomat tekintve énis laza vagyok, sportos de nőies.

Olykor kisminkelem magam suliba menet.

De... alapból nincsen önbizalmam, és a srác csak néha pillant rám, múltkor az egyik osztálytársam rajza volt a kezemben erre odajön és ilyet szól tök lágy hangon: "Én is megnézhetem?" Totál elolvadtam, de nem mutattam ki. Mondom neki"Ja, persze" és odaadtam neki.

Szóval minden szünetben ott lóg kint velünk. de csak a nevét tudom. aztsem tudom van-e bnője meg semmi. Bár közösségi oldalakon sem családi kapcsolat sem kép nincs kint neki csajról. De én nem vagyok kezdeményező típus:S

De hogyan érjem el hogy felfigyeljen rám?

Még ha csak 1x csókolna meg az is elég lenn:) Nem kell hogy járjunk:D csak 1csókért is megérné a dolog:)


2010. szept. 24. 19:57
 1/3 A kérdező kommentje:

bocsi, nem családi kapcsolat, hanem *családi állapot:D

Szóval nem vagyok r*banc meg semmi, de ő az a srác akitől 1 csók is elég lenne:)) Értitek?:)

De olyan menő, és olyan rideg kicsit vagy nemtudom... szinte lehetetlennek érzem hogy felfigyeljen rám:(

Eddig csak a lúzer pasik jutottak nekem:(

Pedig sokak szerint szép vagyok, meg van stílusom... de az önbizalmam az 0.

2010. szept. 24. 19:59
 2/3 anonim ***** válasza:

ha mar oda ment hogy megnezze a képet,akkor az mar jo jel.

ne add ki magad masnak,ha felfigyel rad ugyis ugy kellesz majd neki ahogy vagy!

probalj meg a tarsaságba csatlakozni a többit meg bizd a véletlenre..ki tudja mit rejt a jövö!!

2010. szept. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kicsit azért kezdeményezhetnél, küldj neki valami üzenetet pl. az iwiwen. Abba még nincs semmi kivetni való.

23/L

2010. szept. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!